Written by SnowEvents

Wyjazd na narty z dziećmi – jak wygląda Family Week?

Chcecie aktywnie spędzić spędzić ferie w Alpach z całą rodziną? Uczycie swoje dzieci jazdy na nartach lub snowboardzie? Zorganizujemy dla Was pełen atrakcji Family Week w alpejskim resorcie. Gwarantujemy wspaniałą zabawę dla całej rodziny; szaleństwo na stoku, szkolenia narciarskie i snowboardowe, komfortowe zakwaterowanie i mnóstwo okazji do zabawy i relaksu również poza białymi trasami. Wybierasz się na narty z dziećmi? Decydując się na Family Week, nie musisz się o nic martwić. Wszystkie kwestie organizacyjne zostaw nam i odpocznij wraz z całą rodziną w zimowej scenerii rodem z bajki.

Family Week – jak wygląda wyjazd rodzinny na narty ze SnowEvents?

Wyjazdy typu Family Week kierujemy do wszystkich, którzy chcą spędzić niezapomniane ferie w alpejskim resorcie na nartach z dziećmi. Od początku do końcu zorganizujemy Wam wyjazd, podczas którego nie będziecie się martwić absolutnie o nic – począwszy od dojazdu przez zakwaterowanie aż po atrakcje na miejscu. W dodatku każdy aspekt Family Weeku jest zaplanowany z myślą o dzieciach – ich zabawie, bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu.

Narty z dziećmi – jak dojedziesz?

Autokary Platinum XXL

Wybór należy do Ciebie. Jeśli masz duży i wygodny samochód, możesz zdecydować się na Family Week z własnym dojazdem. Jeżeli jednak uznasz, że jest to dla Ciebie mało komfortowe rozwiązanie, zdecyduj się na dojazd autokarowy. Podróż autokarem klasy Premium to ogromny komfort do całej rodziny – wygodne siedzenia oraz toalety gwarantują gwarantują wysoki standard podróży, która może liczyć kilkaset lub nawet ponad tysiąc kilometrów. Całą drogę spędzicie razem, dlatego dzieci będą czuły się bezpiecznie, będąc blisko mamy i taty. Posiadacie swoje narty lub snowboardy? W autokarze klasy Premium możecie wykupić transport dodatkowego bagażu. Możliwe jest również wykupienie wolnego miejsca obok, co podnosi nie tylko komfort podróży, ale również bezpieczny dystans w dobie epidemii.

Wyjazd na narty z dziećmi – zakwaterowanie

Sypialnia dwuosobowa Montgenevre
Salon Montgenevre

Wyjazd na narty z dziećmi spędzicie w komfortowym apartamencie, w którym pobyt nawet z bardzo małym dzieckiem niczym nie różni się od mieszkania we własnym domu. Alpejskie ośrodki narciarskie oferują apartamenty z własnymi łazienkami, ubikacjami i kuchnią, dzięki czemu nie musisz dzielić ich z innymi gośćmi – pomaga to zachować również standardy bezpieczeństwa w rygorze sanitarnym.

Bliskość do stoków

Zakwaterowanie – Rezydencja w Montgenevre
Rezydencja Montgenevre
Rezydencja Chamrousse
Rezydencja Chamrousse
Zakwaterowanie – Rezydencja w Chamrousse

Ośrodki, które wybieramy na wyjazdy narciarskie dla dzieci są zwykle bardzo dobrze rozplanowane logistycznie. Stoki i wyciągi znajdują się tuż za progiem rezydencji, dzięki czemu zmęczoną lub zniechęconą pociechę możesz w kilka minut zaprowadzić do pokoju, by odpoczęła lub zmieniła przemoczone ubranie. Podczas chwili relaksu możesz obserwować innych narciarzy z balkonu lub tarasu. W większych resortach narciarskich funkcjonują skibusy, dzięki którym dostaniesz się trasy oddalone od swojego apartamentu.

Jedz w restauracji lub skorzystaj z kuchni

Salon z aneksem kuchennym Montgenevre
Salon z aneksem kuchennym Chamrousse

W ośrodkach narciarskich tuż za progiem apartamentów stoi mnóstwo restauracji oferujących pyszne i pożywne posiłki, nierzadko pełne dań charakterystycznych dla lokalnej kuchni. Jeśli jednak masz ochotę przyrządzić coś samemu lub masz swoje nawyki żywieniowe, możesz skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni, jaka znajdzie się w Twoim apartamencie. Niezbędne produkty dostaniesz na pewno w pobliskich sklepach.

Atrakcje w czasie Family Weeku

Każdy, kto choć raz zasmakował wyjazdu do alpejskiego resortu, wie, że zabawa nie kończy się na jeździe po stoku. Wyjazdy ze SnowEvents gwarantują niezapomniane wrażenia podczas:

  • imprez w klubach,
  • koncertów i innych imprez muzycznych,
  • gier terenowych,
  • konkursów i zabaw dla dzieci, animowanych przez specjalistów,
  • wspólnego grillowania.

Jeśli chcesz zabawić się, jak dorosły lub poszusować po wymagających trasach zostaw swoją pociechę z opiekunką lub na ciekawych zabawach z rówieśnikami pod opieką animatora.

Narty z dziećmi – czas na szkolenia i naukę

Jeśli Wasze dziecko pali się do tego, by tak samo jak jego rodzice szaleć na stoku, Family Week to odpowiedni czas na to, by posłać je na szkolenia narciarskie lub snowboardowe. Organizowane przez nas szkolenia odbywają się w kilkuosobowych grupach, dzięki czemu instruktorzy mają możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi odpowiednio dużej ilości czasu. Nasze szkolenia obejmują różne poziomy zaawansowania.

  • Początkujący – przeznaczony dla dzieci i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na nartach lub desce. Kurs obejmuje 10 pełnych godzin szkolenia, podzielonych na 4 lub 5 dni, w zależności od preferencji grupy.
  • Średniozaawansowany – dla snowboarderów i narciarzy, którzy opanowali już podstawy tych sportów. W zależności od liczby uczestników kurs obejmuje do 12 godzin zajęć pod okiem instruktora;
  • Zaawansowany – dla osób, które chcą uczyć się zaawansowanej techniki jazdy na nartach lub snowboardzie. Rozkład zajęć zależy od preferencji grupy i wspólnych ustaleń.

Poziom każdego kursu będzie dostosowany do stopnia wtajemniczenia grupy, tj. jej zaawansowania, wytrwałości oraz wspólnie ustalonych preferencji. Wszystko podyktowane jest jak największej efektywności szkolenia oraz zadowoleniu uczestników.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów )
Loading...
0