ZNIŻKI GRUPOWE

W grupie nie tylko raźniej, ale i taniej! Zbierz znajomych i wybierzcie się razem na podbój alpejskich (i nie tylko) resortów! W zależności od liczby osób, możecie zgarnąć nawet 100 PLN zniżki od osoby. To się naprawdę opłaca – sprawdźcie sami:

Zbierzcie grupę:

⩾ 6 osób – zniżka 60PLN/osobę *

⩾ 10 osób – zniżka 70PLN/osobę

⩾ 15 osób – zniżka 80PLN/osobę

⩾ 20 osób – zniżka 100PLN/osobę

⩾ 30 osób – indywidualna cena/osobę

* Alternatywnie, jeśli chcecie skorzystać ze zniżki -60 PLN/osobę, zbierzcie grupę 5 osób i zapełnijcie wszystkie łóżka w apartamencie 6-osobowym (musicie dokupić jeden wakat). Każdy uczestnik otrzyma wtedy zniżkę -60 PLN. Zniżka nie obowiązuje na wolne łóżko.

Oczywiście jest kilka warunków, które musicie spełnić, aby otrzymać zniżkę. 

Jak to działa?

1. Przed zapisaniem się na wyjazd wysyłacie maila na adres info@snowevents.pl z nazwą Waszej grupy oraz imionami i nazwiskami jej uczestników..

2. Otrzymujecie od nas odpowiedź z potwierdzeniem dostępności i zielonym światłem na zapisanie grupy. Od tego momentu macie 4 dni na zapisanie grupy. Każdy może zapisać się indywidualnie lub alternatywnie możecie wybrać lidera, który zrobi to w waszym imieniu (zapis grupowy). 

3. Po zapisaniu się całej grupy na wyjazd lub upływie, weryfikujemy wysokości zniżki i obniżamy Wam cenę.

Ważne!

Zniżka grupowa nadawana jest jednorazowo po przesłaniu listy z osobami z grupy, nie ma możliwości dołączania kolejnych osób do wcześniej zgłoszonej grupy! Co równie istotne – w przypadku zmiany osoby – zniżki nie są przepisywane na nowego uczestnika. W przypadku zmniejszenia liczby osób w grupie – następuje weryfikacja wysokości zniżki. 

Zniżka grupowa nie łączy się z innymi promocjami tj. first minute, last minute i innymi zniżkami dostępnymi w ofercie. Możesz ją połączyć jedynie ze zniżką lojalnościową.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów )
Loading...