Ośrodki, kurorty, resorty narciarskie i snowboardowe we Włoszech

Marilleva

Val di Sole

Val di Sole, to miejsce w którym sześć dni w tygodniu świeci słońce, a śnieg utrzymuje się przez prawie cały rok. To również część jednego z największych regionów narciarskich świata.

Livigno

Livigno

Livigno to jedna z najpopularniejszych miejscówek we włoskich Alpach. Swoją popularność zawdzięcza strefie wolnocłowej, na obszarze której się znajduje. Livigno to świetne stoki i dobra zabawa!

val di fiemme wyjazdy w Alpy Włochy narty

Val di Fiemme

Val di Fiemme wchodzi w skład megakompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, którego karnet umożliwia szusowanie po ponad 1200. km tras narciarskich! Ponadto – jedzenie, kultura, piękne widoki….

val_di_fassa_wyjazdy_w_alpy_narty_wlochy

Val di Fassa

Val di Fassa – w całej dolinie narciarze mają do dyspozycji 9 ośrodków narciarskich, łącznie ok 230 kilometrów tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Trasy obsługiwane są przez 122 wyciągi.

val_gardena_wyjazdy_w_alpy_wlochy

Val Gardena

Val Gardena znalazła się w dziesiątce najpiękniejszych ośrodków narciarskich na świecie. Jest to jeden z największych terenów narciarskich w Południowym Tyrolu (175 km tras).

bardonecchia wyjazdy na narty wlochy

Bardonecchia

Bardonecchia zyskała światowy rozgłos podczas Igrzysk Olimpijskich 2006 w Turynie, podczas których, tam właśnie, rozgrywały się wszystkie konkurencje snowboardowe.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów )
Loading...