POZOSTAŁE ZNIŻKI:

Jesteś łowcą promocji? Na pewno znajdziesz u nas coś dla Ciebie. 

Zawsze na początku sezonu oferujemy Wam zniżkę FIRST MINUTE – jej wysokość, a także czas trwania promocji jest ograniczony, warto więc śledzić nasze social media. Informacje umieszczamy też na bieżąco na naszej stronie internetowej i  wysyłamy w newsletterze. 

A jeśli wolisz czekać do ostatniej chwili – możesz spodziewać się zniżki LAST MINUTE. Pamiętajcie jednak, że zniżka ta dotyczy z reguły pojedynczych miejsc, a my nie gwarantujemy, że promocja pojawi się na wybranym przez Ciebie wyjeździe.

Inne czasowe zniżki – w naszej ofercie pojawiają się także inne zniżki czasowe (np. z okazji Black Friday, Świąt lub innych ważnych okazji). Staramy się informować o rozpoczęciu obowiązywania zniżki wcześniej, jeśli nie – dowiesz się na pewno najpóźniej pierwszego dnia obowiązywania zniżki.

Podstawowe zasady zniżki FIRST/LAST MINUTE lub innych czasowych zniżek:

  1. Nie obowiązuje osób, które już dokonały rezerwacji (nawet wstępnej) na dany wyjazd. Dotyczy to również osób, które zrezygnują ze swojej rezerwacji i będą chciały dokonać jej ponownie w celu otrzymania np. większej zniżki. Jeśli już się zapisałeś na dany wyjazd, nie możesz zapisać się ponownie z wyższą zniżką. Masz prawo zrezygnować i zapisać się jeszcze raz ale zniżka nie zostanie naliczona.
  2. W każdym sezonie wysokość i czas obowiązywania zniżek może być inny. Pamiętajcie, że zniżki specjalne Obowiązują tylko w dniach oraz w wysokości ogłoszonych na stronie oraz na facebook’u.
  3. W przypadku rezygnacji z wyjazdu, wyjazd można oczywiście przepisać na inną osobę, lecz zniżki niestety są anulowane i nie przechodzą na nowego uczestnika. 
  4. Wyżej wymienione zniżki nie łączą się z innymi oferowanymi przez nas zniżkami lub voucherami. 

Jak to działa?

1. Zapisz się na wyjazd w czasie obowiązywania zniżki. 

2. Dodaj kod podczas dokonywania rezerwacji.

3. Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało dzwoń lub pisz do nas.

 *Często bierzemy udział w akcji Black Friday, lecz nie każdego roku. Nie informujemy o jej uruchomieniu wcześniej niż w pierwszego dnia obowiązywania zniżki.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 głosów )
Loading...