POZOSTAŁE ZNIŻKI:

Jesteś łowcą promocji? Na pewno znajdziesz u nas coś dla Ciebie. 

Zawsze na początku sezonu oferujemy Wam zniżkę FIRST MINUTE – jej wysokość, a także czas trwania promocji jest ograniczony, warto więc śledzić nasze social media. Informacje umieszczamy też na bieżąco na naszej stronie internetowej i  wysyłamy w newsletterze. 

A jeśli wolisz czekać do ostatniej chwili – możesz spodziewać się zniżki LAST MINUTE. Pamiętajcie jednak, że zniżka ta dotyczy z reguły pojedynczych miejsc, a my nie gwarantujemy, że promocja pojawi się na wybranym przez Ciebie wyjeździe.

Inne czasowe zniżki – w naszej ofercie pojawiają się także inne zniżki czasowe (np. z okazji Black Friday, Świąt lub innych ważnych okazji). Staramy się informować o rozpoczęciu obowiązywania zniżki wcześniej, jeśli nie – dowiesz się na pewno najpóźniej pierwszego dnia obowiązywania zniżki.

Podstawowe zasady zniżki FIRST/LAST MINUTE lub innych czasowych zniżek:

  1. Nie obowiązuje osób, które już dokonały rezerwacji (nawet wstępnej) na dany wyjazd. Dotyczy to również osób, które zrezygnują ze swojej rezerwacji i będą chciały dokonać jej ponownie w celu otrzymania np. większej zniżki. Jeśli już się zapisałeś na dany wyjazd, nie możesz zapisać się ponownie z wyższą zniżką. Masz prawo zrezygnować i zapisać się jeszcze raz ale zniżka nie zostanie naliczona.
  2. W każdym sezonie wysokość i czas obowiązywania zniżek może być inny. Pamiętajcie, że zniżki specjalne Obowiązują tylko w dniach oraz w wysokości ogłoszonych na stronie oraz na facebook’u.
  3. W przypadku rezygnacji z wyjazdu, wyjazd można oczywiście przepisać na inną osobę, lecz zniżki niestety są anulowane i nie przechodzą na nowego uczestnika. 
  4. Wyżej wymienione zniżki nie łączą się z innymi oferowanymi przez nas zniżkami lub voucherami. 

Jak to działa?

1. Zapisz się na wyjazd w czasie obowiązywania zniżki. 

2. Dodaj kod podczas dokonywania rezerwacji.

3. Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało dzwoń lub pisz do nas.

4. Uczestnik ma obowiązek dodać kod promocyjny podczas zapisów, jeżeli tego nie zrobi, Organizator może, lecz nie musi uznać zniżki.  

 *Często bierzemy udział w akcji Black Friday, lecz nie każdego roku. Nie informujemy o jej uruchomieniu wcześniej niż w pierwszego dnia obowiązywania zniżki.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 głosów )
Loading...