ZNIŻKI NA WYJAZDACH

Każdy z uczestników naszych wyjazdów wraz z welcome packiem otrzymuje silikonową opaskę.

Wybierając się na wyjazd ze Snowevents zyskujesz szereg różnych korzyści dodatkowych, których nie znajdziesz na innych wyjazdach! Jedną z takich korzyści jest nasza opaska Snowevents! Opaska ma niepowtarzalną moc! Przede wszystkim moc zniżek w różnego rodzaju pubach, barach i restauracjach na miejscu; moc darmowego wstępu na imprezy oraz moc zniżek na wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w oddziałach naszych partnerów.

Najczęściej wymiar zniżek zależy od ośrodka, do którego jedziemy oraz od konkretnych miejsc, w których się stołujemy lub wypożyczamy sprzęt.

Robimy wszystko, abyście mieli jak największe upusty w tych miejscach i mogli zaoszczędzić na najlepszą alpejską zabawę!

Przykładowe zniżki:
– w pubach i restauracjach: od 10% do 30%
– wypożyczenie sprzętu narciarskiego: od 25% do 50%

Dokładne informacje na temat zniżek i rabatów uzyskacie od naszych rezydentów na miejscu!

ZNIŻKI OD PARTNERÓW

W każdym sezonie starannie dobieramy Partnerów do współpracy – staramy się, by były to firmy prestiżowe, które podobnie jak my, na pierwszym miejscu stawiają jakość. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje także w tej materii – dzięki wielowymiarowej kooperacji z Partnerami możecie korzystać z kodów promocyjnych, które pozwolą Wam na tańsze zakupy przedwyjazdowe (i nie tylko!). 

W tym sezonie możecie skorzystać z kodów: 

Gagaboo – to marka zajmująca się produkcją oryginalnej odzieży przeznaczonej dla miłośników aktywnego wypoczynku. Marka ta powstała w Polsce i tutaj tworzy każdy ze swoich produktów. Wybierane materiały cechują się wysoką jakością, są przeznaczone dla sportowców, oddychające i certyfikowane. Wyroby Gagaboo są wytrzymałe i niezawodne, lecz przede wszystkim odznaczają się oryginalnym wzornictwem, wpadającą w oko kolorystyką i znacznym wyróżnieniem użytkownika z tłumu. Na wyjazdach będziecie mieć szansę wygrać zniżki do sklepu oraz oryginalne ubrania 🙂 

Chcecie zobaczyć co oferuje Gagaboo? Sprawdźcie już teraz: https://gagaboo.com/ !

MABIBI – słyszeliście o nich? Mabibi to polska firma tworząca głównie dla miłośników outdooru, czyli dla nas i dla Was! A także dla Waszych dzieci! To, co wyróżnia Mabibi to praktyczność i unikalny design oraz wspomniana już wcześniej jakość. Zapraszamy Was do odwiedzenia strony: www.mabibi.pl   

A na dobry początek współpracy wrzucamy Wam unikalny kod rabatowy „snowevents”, z którym zgarniecie 7% zniżki!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów )
Loading...