ZNIŻKI NA WYJAZDACH

Wybierając się na wyjazd ze Snowevents zyskujesz szereg różnych korzyści dodatkowych, których nie znajdziesz na innych wyjazdach! A co wśród nich? Przede wszystkim zniżki w różnego rodzaju pubach, barach i restauracjach na miejscu; wstępy na imprezy oraz zniżki na wypożyczenie sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w oddziałach naszych partnerów.

Najczęściej wymiar zniżek zależy od ośrodka, do którego jedziemy oraz od konkretnych miejsc, w których się stołujemy lub wypożyczamy sprzęt.

Robimy wszystko, abyście mieli jak największe upusty w tych miejscach i mogli zaoszczędzić na najlepszą alpejską zabawę!

Przykładowe zniżki:
– w pubach i restauracjach: od 10% do 30%
– wypożyczenie sprzętu narciarskiego: od 25% do 50%

Dokładne informacje na temat zniżek i rabatów uzyskacie od naszych rezydentów na miejscu!

ZNIŻKI OD PARTNERÓW 

W każdym sezonie starannie dobieramy Partnerów do współpracy – staramy się, by były to firmy prestiżowe, które podobnie jak my, na pierwszym miejscu stawiają jakość. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje także w tej materii – dzięki wielowymiarowej kooperacji z Partnerami możecie korzystać z kodów promocyjnych, które pozwolą Wam na tańsze zakupy przedwyjazdowe (i nie tylko!). 

W tym sezonie możecie skorzystać z kodów: 

* RAVEN – polski producent desek snowboardowych, który swoim unikalnym designem i wysoką jakością z sukcesem podbija rynki zagraniczne. W ich katalogu znajdziecie deski allmountain i freestyle, zarówno damskie, jak i męskie. Dodatkowo na wyjazdach family do waszej dyspozycji będziemy mieli deski juniorskie. Więcej o Raven znajdziecie na ich stronie internetowej www.ravensnowboards.com

W tym sezonie mamy dla Was zniżkę -15% na wszystkie produkty Raven i Pathron na stronach:

https://ravensnowboards.com/store/pl/

https://pathron.com/store/pl/

Wystarczy w pole kod promocyjny wpisać „snowevents15”.

* NITRO to ponad 30 lat doświadczenia na rynku snowboardowym. Znajdziecie u nich nie tylko wysokiej jakości deski, czy wiązania, ale tak naprawdę wszystko, czego możecie potrzebować na desce… no prawie wszystko. Niemniej jeśli jesteście na etapie poszukiwań tej idealnej jednośladowej kompanki zimowych przygód lub nowych ciuszków, to świetnie się składa, bo razem z Nitro Polska przygotowaliśmy dla was kod rabatowy na przedsezonowe zakupy!
Na hasło SnowEvents_15 mamy aż 15% zniżki na cały asortyment na https://nitropolska.pl/

Dodatkowo na wszystkich naszych wyjazdach będziecie mieli szansę zgarnąć promocyjne vouchery od Nitro Polska!

MABIBI – słyszeliście o nich? Mabibi to polska firma tworząca głównie dla miłośników outdooru, czyli dla nas i dla Was! A także dla Waszych dzieci! To, co wyróżnia Mabibi to praktyczność i unikalny design oraz wspomniana już wcześniej jakość. Zapraszamy Was do odwiedzenia strony: www.mabibi.pl   

A na dobry początek współpracy wrzucamy Wam unikalny kod rabatowy „snowevents”, z którym zgarniecie 7% zniżki!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów )
Loading...