DLACZEGO MY?

SNOWEVENTS jest firmą specjalizującą się w zimowych wyjazdach w Alpy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przy organizacji tego typu eventów możemy zagwarantować dobrą zabawę nie tylko na stoku, ale również poza nim. Naszą firmę wyróżnia energia i pasja z jaką podchodzimy do każdego wyjazdu. Rzetelnie i skrupulatnie przygotowujemy każdą wycieczkę. Pomysłowość i nowatorskie rozwiązania, sprawiają, że zaskoczymy Cię pozytywnie na każdym wyjeździe.

Podczas wyjazdu, każdy znajdzie coś dla siebie. Ośrodki narciarskie, które wybieramy są przystosowane dla ludzi głodnych wszelkich atrakcji. Dla młodych – imprezy, gry, zabawy, wydarzenia, Apres-ski, a dla nieco starszych – świetne restauracje, spa, lokalne sklepy. Alpy to miejsce, w którym każdy czuje się dobrze.

Miejsca, w które jeździmy gwarantują pełną gamę trudności stoków – od tych, dla najbardziej początkujących narciarzy i snowboardzistów, do tych dla ekspertów w obu tych dziedzinach.

Poza stokami zapewniamy pełną i kompleksową obsługę. Każdego dnia można wziąć udział w konkursach i powalczyć o cenne nagrody, które z pewnością przydadzą się na stoku. Organizujemy również grille, którym towarzyszy szereg zabaw i wydarzeń. Wolny czas umilają niesamowici DJ’e, którzy potrafią obudzić imprezowicza w nawet najspokojniejszej osobie.

Cały wyjazd z pewnością zapadnie Ci w pamięć dzięki naszej niesamowitej ekipie. To pasjonaci, którzy potrafią załatwić wszystko i z każdym się dogadać. Tworzymy zwartą grupę, ale każdy z nas jest wielką indywidualnością. Łączy nas pasja do sportów zimowych, dzięki której tak lubimy swoją pracę.

Na wyjeździe zostajesz pełnoprawnym snowevenciakiem, który może brać udział we wszystkich konkursach, trwających przez okrągły rok. Nie zapominamy o Was nawet latem, kiedy organizujemy innego rodzaju eventy, spotkania oraz koncerty.

Snowevents to przyjaciele. Dzięki nam możesz odkryć nowe kierunki, poznać wspaniałych ludzi i poszerzyć zainteresowania. To właśnie uznajemy za nasz największy sukces.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 głosów )
Loading...