Ski-Pass

Ski-Pass zawsze obejmuje cały obszar kurortu narciarskiego, do którego jedziemy.

Ski-Passy są zbliżeniowe i nie potrzebujemy do nich własnych zdjęć. Pamiętajcie! Zawsze róbcie zdjęcia samego Ski-Pass’ a z obu stron; spiszcie wszystkie znajdujące się na nim numery i zachowajcie paragon (jeśli go dostaniecie). W ten sposób w razie zgubienia Ski-Pass’a będziecie w stanie wyrobić jego duplikat!

W niektórych ośrodkach narciarskich, do których jeździmy – Ski-Passy są zwrotne. Zostaniecie o tym poinformowani przez naszych rezydentów.

Zakwaterowanie

Gwarantujemy zakwaterowanie w apartamencie podczas całego pobytu!

W zależności od wyjazdu dostępne są różne wielkości apartamentów. Jest możliwość zakwaterowania Was w jednym apartamencie z Waszymi znajomymi. Wystarczy podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego wpisać kod grupy (unikalną nazwę). Jeśli tylko będziemy mieli dostępne apartamenty danej wielkości – zakwaterujemy Was razem. Możecie też wysłać maila z zapytaniem o interesujący Was apartament na: info@snowevents.pl. Jeśli chcecie mieć pewność zakwaterowania w danym apartamencie, możecie skorzystać z opcji zapisów grupowych i wykupić interesujący Was apartament.

Realizowane są jedynie rezerwacje wykupionych apartamentów lub potwierdzone mailowo przez biuro.

Transport

Przejazd luksusowym autokarem z klimatyzacją, TV i WC.

Autokary są zawsze sprawne i przystosowane do wyjazdów w góry. Naszym klientom gwarantujemy komfortowy przejazd, dużo miejsca na nogi, wygodne fotele i sprawną toaletę przez całą podróż, co sprawia, że jesteśmy przygotowani do każdej trasy jaką mamy pokonać.

Autokary wyjeżdżają w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne godziny odjazdów autokarów z poszczególnych miast wyślemy drogą mailową do 4 dni przed wyjazdem.  Dla osób podróżujących własnym transportem obowiązuje zniżka od 100 do 200 PLN.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie – również zawsze jest w cenie! Nie musisz za nic dopłacać!

Pakiet, który gwarantujemy z firmy PZU S.A. posiada następujące sumy ubezpieczeń:
– Koszty Leczenia: 40 000 PLN
– Ratownictwo: 40 000 PLN
– NNW: 15 000 PLN
– Bagaż: 1000 PLN

Atrakcje

Na każdym wyjeździe czeka Was również masa atrakcji. Imprezy przebierane z naszymi DJami, grill, gry, zabawy i zawody, a także testy sprzętu, nagrody i wiele, wiele innych… Dokładny opis atrakcji znajdziecie tutaj: Atrakcje

Zniżki

Będąc naszym klientem zawsze możesz liczyć na różnego rodzaju zniżki, a w tym:
– Zniżkę lojalnościową
– Zniżkę grupową
– Zniżki na wyjazdach
– Inne zniżki
– Vouchery & karty podarunkowe

Więcej o zniżkach poczytasz tutaj: Zniżki

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów )
Loading...