NASI PARTNERZY W NADCHODZĄCYM SEZONIE 2023/2024:

RAVEN – polski producent desek snowboardowych, który swoim unikalnym designem i wysoką jakością z sukcesem podbija rynki zagraniczne. W ich katalogu znajdziecie deski allmountain i freestyle, zarówno damskie, jak i męskie. Dodatkowo na wyjazdach family do waszej dyspozycji będziemy mieli deski juniorskie. Więcej o Raven znajdziecie na ich stronie internetowej www.ravensnowboards.com

W tym sezonie mamy dla Was zniżkę -15% na wszystkie produkty Raven i Pathron na stronach:

https://ravensnowboards.com/store/pl/

https://pathron.com/store/pl/

NITRO to ponad 30 lat doświadczenia na rynku snowboardowym. Znajdziecie u nich nie tylko wysokiej jakości deski, czy wiązania, ale tak naprawdę wszystko, czego możecie potrzebować na desce… no prawie wszystko. Niemniej jeśli jesteście na etapie poszukiwań tej idealnej jednośladowej kompanki zimowych przygód lub nowych ciuszków, to świetnie się składa, bo razem z Nitro Polska przygotowaliśmy dla was kod rabatowy na przedsezonowe zakupy!
Na hasło SnowEvents_15 mamy aż 15% zniżki na cały asortyment na https://nitropolska.pl/

Dodatkowo na wszystkich naszych wyjazdach będziecie mieli szansę zgarnąć promocyjne vouchery od Nitro Polska!

* SKALNIK to coś więcej niż profesjonalny sklep turystyczny. Działając na rynku od 1993 wyrobił sobie renomę i markę, z którą niełatwo konkurować. To jeden z największych i najbardziej znanych sklepów outdoorowych. Znajdziesz tu produkty najlepszych marek – zarówno tych z półki premium, ofert bardziej budżetowych. Skalnik to gwarancja doskonałej jakości – dlatego tym bardziej cieszymy się, że dołączył do groma naszych partnerów. Po więcej info zapraszamy na: https://www.skalnik.pl/ 

W ramach współpracy oferujemy Wam nagrody na wyjazdach – vouchery zniżkowe do realizacji w online i w sklepach stacjonarnych.  

MABIBI – słyszeliście o nich? Mabibi to polska firma tworząca głównie dla miłośników outdooru, czyli dla nas i dla Was! A także dla Waszych dzieci! To, co wyróżnia Mabibi to praktyczność i unikalny design oraz wspomniana już wcześniej jakość. Zapraszamy Was do odwiedzenia strony: www.mabibi.pl   

A na dobry początek współpracy wrzucamy Wam unikalny kod rabatowy „snowevents”, z którym zgarniecie 7% zniżki!


Zostań partnerem SNOWEVENTS!

Jeśli promujesz swój produkt lub usługę wśród grupy naszych potencjalnych klientów – osób w wieku 25-50 lat, którzy aktywnie spędzają czas uprawiając sporty zimowe – połączmy nasze siły!

Nasza firma od 15 lat specjalizuje się w organizacji wyjazdów w Alpy. Skupiamy się na mlodych osobach, ale nie tylko one stanowią nasz target. Pokaźną grupę docelową wśród naszych Klientów stanowią osoby w wieku 30-50 lat. Coraz większą popularnością cieszą się także nasze wyjazdy rodzinne.

W czasie naszej działalności przeprowadziliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt wyjazdów, dzięki czemu posiadamy bazę kilkudziesięciu tysięcy zadowolonych klientów. Podczas naszych wyjazdów można nie tylko wspaniale spędzić czas na stoku, ale również wziąć udział w różnego rodzaju turniejach, konkursach oraz innych zabawach umilających czas naszym klientom. 

Jak może wyglądać nasza współpraca?

Specyfika naszej działalności pozwala nam na najlepszy, bo bezpośredni, kontakt z klientem. Podczas wyjazdów reklamujemy, promujemy oraz testujemy produkty firm, które wyrażą chęć współpracy z nami. Zanim przystąpimy do współpracy – sami sprawdzamy testowane produkty lub firmy. Sami stawiamy na jakość i tego samego oczekujemy od naszych Partnerów.

Możliwości współpracy jest naprawdę wiele – od welcome pack’ów, które nasi Klienci otrzymują na początku wyjazdu, poprzez dedykowane eventy – zawody, konkursy oraz imprezy, na których również reklamujemy naszych partnerów, zarówno za pomocą banerów i flag, jak i nagród sponsorowanych przez firmy z nami współpracujące. To tylko część możliwości – chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszamy do kontaktu.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów )
Loading...