Zostań partnerem SNOWEVENTS!

Jeśli promujesz swój produkt lub usługę wśród grupy naszych potencjalnych klientów – osób w wieku 25-50 lat, którzy aktywnie spędzają czas uprawiając sporty zimowe – połączmy nasze siły!

Nasza firma zajmuje się organizacją wyjazdów w Alpy, przede wszystkim dla młodych osób. Większość naszej grupy docelowej to osoby w wieku 25-40 lat. W okresie swojej kilkuletniej działalności przeprowadziliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt wyjazdów, dzięki czemu posiadamy bazę kilku tysięcy zadowolonych klientów. Podczas naszych wyjazdów można nie tylko wspaniale spędzić czas na stoku, ale również wziąć udział w różnego rodzaju turniejach, konkursach oraz innych zabawach umilających czas naszym klientom. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie co sprawiło, że jesteśmy tak popularni wśród docelowej grupy naszych klientów.

Jak może wyglądać nasza współpraca?

Specyfika naszej działalności pozwala nam na najlepszy, bo bezpośredni kontakt z klientem. Podczas wyjazdów reklamujemy, promujemy oraz testujemy produkty firm, które wyrażą chęć współpracy z nami.

Na początku każdego wyjazdu rozdajemy teczkę z materiałami informacyjnymi. Tam umieszczamy również foldery reklamowe Waszej firmy.

Podczas eventów organizowane są liczne zawody, konkursy oraz imprezy, na których również reklamujemy naszych partnerów, zarówno za pomocą banerów i flag, jak i nagród sponsorowanych przez firmy z nami współpracujące.

Po współpracy z naszymi partnerami nie oczekujemy korzyści materialnych. Prowadzimy wyłącznie promocję barterową. Zgłoś chęć współpracy z firmą SnowEvents, a my przygotujemy i przeprowadzimy całą kampanię reklamową, która z pewnością przyniesie korzyści zarówno dla Waszej jak i naszej firmy.

Przedstawione możliwości współpracy są tylko wstępną propozycją do podjęcia rozmów.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z nami  prosimy o kontakt.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów )
Loading...