O NAS

Pomysł organizacji wyjazdów i eventów zrodził się ze wspólnej pasji do sportów zimowych. Jesteśmy młodzi, ambitni i pragniemy umożliwić innym ludziom, którzy podzielają naszą pasję, aktywny wypoczynek w najatrakcyjniejszych górskich kurortach.

Mamy duże doświadczenie w organizowanych od lat wyjazdach zagranicznych. Odwiedziliśmy wiele miejsc, by móc wybrać najlepsze z nich i zapewnić Wam rozrywkę zarówno na stoku, jak i poza nim. Nasza pasja do sportów zimowych pozwala nam w najlepszy sposób zaspokoić potrzeby i wymagania ludzi pragnących aktywnie spędzić czas. Chcemy, aby piękne i ciekawe miejsca były bardziej dostępne dla wszystkich ludzi podzielających nasza pasję. Dzięki grupowym wyjazdom na narty i snowboard będziecie mogli razem ze znajomymi zakosztować rozrywki na wysokim poziomie i przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia, a także zawrzeć nowe znajomości z innymi pasjonatami białego szaleństwa i zabawy!

Jesteśmy legalnie działającą firmą, posiadającą wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności turystycznej. Zapewniamy bezpieczeństwo, gdyż wiemy jak ważne jest ono podczas zagranicznych wyjazdów.

snowevents-SE-freeride-wyjazdy narciarskie-wyjazdy na deskę-wyjazdy snowboardowe-snowboard-narty-puch-urlop-ferie

obóz narciarski dla studentów

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 głosów )
Loading...