Pomysł organizacji wyjazdów i eventów zrodził się ze wspólnej pasji do sportów zimowych. Kochamy góry, deskę i narty. Nie wyobrażamy sobie zimy bez wypadu w Alpy, bez śmigania po sztruksie w Alpe d’Huez, freeride’u w Verbier, apresa w Dolinie Słońca z aperolem w dłoni. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją. Zapraszamy do wspólnej, aktywnej przygody!

Stoi za nami 14 lat doświadczenia w organizacji niepowtarzalnych wyjazdów w najlepsze alpejskie (i nie tylko) miejscówki. Nasze portfolio zawiera praktycznie wszystkie europejskie kraje, a nie ukrywamy, że mamy chrapkę na więcej. Nie stoimy w miejscu. Nieustannie się rozwijamy. Z myślą o Was odwiedzamy nowe resorty, wybieramy najlepsze z nich, szukamy, selekcjonujemy, wszystko po to, by zapewnić Wam najwyższy poziom usług zarówno na stoku, jak i poza nim. Nasza pasja do sportów zimowych, a także dbałość o każdy szczegół i bezpieczeństwo pozwala nam zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów pragnących aktywnie spędzić czas. 

Zapewniamy, że dzięki naszym grupowym wyjazdom na narty i snowboard będziecie mogli skosztować rozrywki na wysokim poziomie i przeżyć niezapomnianą przygodę swojego życia, a także zawrzeć nowe znajomości z innymi pasjonatami białego szaleństwa i zabawy!

Jednak to nie wszystko. Jak mawiają – last but not least – jesteśmy legalnie działającą firmą. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do prowadzenia działalności turystycznej i organizacji wyjazdów zagranicznych. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo, bo wiemy jak jest ono istotne. 

Zaufało nam już 32 000 amatorów aktywnego spędzania czasu – dołącz do nich! Stań się częścią Snow Eventsowej Rodziny!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 głosów )
Loading...