Ferie zimowe to czas, kiedy w samym środku zimy mamy wolne od nauki i szkoły czy pracy. Czas ferii zimowych to przedsmak letnich wakacji. W zimie jednak, mamy ochotę na całkiem inny sposób spędzania czasu wolnego oraz odpoczynku. Ferie zimowe najczęściej wszystkim kojarzą się z przerwą semestralną.

 

Uczniowie liceów oraz studenci często wybierają się podczas ferii zimowych na obozy narciarskie lub snowboardowe. Dzisiaj obozy narciarskie to nowy wymiar wyjazdów zimowych, podczas których uczniowie czy studenci nie mogą się nudzić! Poza standardowymi elementami wyjazdu narciarskiego stawiamy na czas wolny. Wybierając się na wyjazd na narty czy deskę podczas ferii zimowych jedziemy autokarem do jednego z najlepszych resortów w Alpach. W dzień jeździmy i szkolimy się na ukochanych nartach czy snowboardzie, a po całym dniu jazdy bierzemy udział w apres-ski, zabawach, grach lub innych atrakcjach.

Chcesz zorganizować wyjazd dla swoich uczniów lub studentów, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Z pomocą przychodzi niezawodne Snow Events, które z prawdziwą przyjemnością przygotuje dla Ciebie dedykowaną ofertę.

Wystarczy, że wyślesz do nas wiadomość ze szczegółami (termin, liczba osób, lokalizacja) a my zajmiemy się resztą!

Czekamy na Twoje zapytanie na: info@snowevents.pl 

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów )
Loading...