VOUCHERY & KARTY PODARUNKOWE

VOUCHERY

Nie sposób opisać wszystkich sytuacji, w których możesz dostać od Snow Events voucher zniżkowy. Na stoku, w klubie, na spotkaniu, od znajomego, czy po wygranej w konkursie na wyjeździe… UWAGA! VOUCHERY ZNIŻKOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z INNYMI ZNIŻKAMI SNOWEVENTS I MOGĄ BYĆ WYKORZYSTANE TYLKO PRZEZ OSOBY, NA KTÓRE ZOSTAŁY WYSTAWIONE!

Vouchery wyjazdowe są ważne do końca sezonu następującego po sezonie, w którym zostały wygrane. A więc niezależnie od tego czy otrzymałeś kupon na wyjeździe grudniowym czy kwietniowym w sezonie 2022/2023 – możesz go wykorzystać do końca sezonu 2023/2024.

Niewykorzystane kupony przepadają!


„Collect moments not things”

Nie masz pomysłu na pomysł dla osoby bliskiej? Nic straconego. Sprezentuj jej kartę podarunkową Snow Events i podaruj niezapomniane wspomnienia z wyjazdu. Sam decydujesz, jaką kwotę ofiarujesz. 

Karta podarunkowa, to idealny prezent także dla tych, którzy już zapisali się na wyjazd – osoba obdarowana może ją wykorzystać także na opcje dodatkowe – szkolenie czy dodatkowe ubezpieczenie. Każda wydana karta jest ważna przez dwa lata i może być wykorzystana na dowolnym wyjeździe.  Co istotne, karta podarunkowa może zostać połączona z innymi promocjami czasowymi. 

Jeśli jesteś szczęściarzem i posiadasz voucher lub kartę podarunkową – wystarczy, że wyślesz nam maila na info@snowevets.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz kwotę, na którą dostałeś voucher/kartę podarunkową, a my zajmiemy się resztą. Możemy Cię także poprosić o przesłanie zdjęcia vouchera/karty podarunkowej. 

Jedna osoba może skorzystać z jednego vouchera/karty podarunkowej na wybrany wyjazd.

Więcej informacji:
info@snowevents.pl
tel. +48 510 420 420

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 głosów )
Loading...