Imprezy

Priorytetową sprawą podczas naszych wyjazdów jest zapewnienie Wam dobrej imprezy po udanym dniu na stoku. Dlatego codziennie zapewniamy darmowe wejścia do klubów i pub’ów, gdzie czekają na Was zniżki na barze.

Tematyczne

Organizujemy również imprezy przebierane, dedykowane na każdym wyjeździe innej tematyce, co jeszcze bardziej nakręca zabawę. FLUO – sprawdź jak wyglądasz w wersji ultrafioletowej! KICZ PARTY – puść wodze fantazji i ubierz się jak tylko chcesz!

DJe

Nasi DJ’e rozkręcą każdą imprezę. Na niektórych wyjazdach mamy swojego DJa. Na pozostałych nasi zaprzyjaźnieni, lokalni DJe sprawią, że każdy będzie chciał wejść na parkiet poszurać nóżką.

Grill

Podczas, gdy Wy relaksujecie się na alpejskim śniegu i smakujecie rozmaitości z grill’a, nasz DJ podgrzewa atmosferę ostrymi manewrami na mikserach. Życzymy smacznych kiełbas, karkówek i bitów!

Gry i zabawy

SnowEvenciaki nigdy nie znajdą czasu na nudę! Gry i zabawy to jedna z najlepszych części naszych wyjazdów. Siatkówka, unihokej, rugby, przeciąganie liny i wiele, wiele innych. Czekają na Was także atrakcyjne nagrody.

Zawody

Dla tych, którzy czują sportowego ducha rywalizacji, również przygotowaliśmy coś ciekawego. Boardercross, zjazd na krechę, slalom lub kalambury na stoku sprawdzi Wasze umiejętności! Do tego mega nagrody.

Rozgrzewka

Jak zmniejszyć ryzyko kontuzji? Przy dobrej muzyce, pod okiem instruktorów można świetnie przygotować się do całodziennej jazdy. Cały trening trwa około 15 minut i jest otwarty dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Strefa chill'u

Na wszystkich pragnących chwili wytchnienia po intenstywnym dniu na stoku czekamy w naszych Chillowych strefach. Zrób sobie przerwę, poznaj ekipę i razem ruszajcie na dalszy podbój alpejskich stoków.

FreeStyle

Dla zapalonych zajawkowiczów mamy zawody freestyle. Zawsze pod okiem prestiżowej i równie zwariowanej jak zawodnicy, ekipy sędziowskiej. Można pochwalić się trikami załapanymi podczas jazdy na snowparku i nie tylko…

Wieczór gier

Gry planszowe i Poker to świetna rozrywka na chill’owy dzień. Na każdym wyjeździe organizujemy Turniej planszówek i Pokera. Każdy, kto zechce spróbować swoich sił w kartach i nie tylko może przystąpić do rywalizacji. Liczy się nie tylko taktyka, ale i szczęście…

Pijackie gry

BeerPong, to piwna gra, w której gracze rzucają piłeczkę ping-pong’ową tak, by trafić do szklanki piwa znajdującej się na drugim końcu stołu. Flunky to gra, w której wszyscy dobrze się bawią i każdy pije! Spróbuj szczęścia w którejś z naszych pijackich zabaw!

i wiele innych...

To tylko niektóre z naszych atrakcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się co jeszcze czeka Was na wyjeździe, nie pozostaje Wam nic innego jak pojechać z nami w Alpy…

Atrakcje mogą różnić się podczas poszczególnych wyjazdów oraz odbywać w różnych dniach. Dokładny plan atrakcji na Waszym wyjeździe dostaniecie w autokarze !

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów )
Loading...