Co wyróżnia SnowEvents?
Zawsze w cenie wyjazdu otrzymasz: 7 noclegów; ski-pass 6 dni na cały obszar ośrodka narciarskiego, do którego jedziemy; przejazd autokarem; ubezpieczenie; obsługę profesjonalnej kadry koordynatorów i instruktorów; zakwaterowanie blisko stoku; system informacji SMS; opaskę ze zniżkami; masę atrakcji, konkursów i niezapomnianych długich nocy. A co najważniejsze – Nie rozdzielamy grup, nie odwołujemy wyjazdów!!!

Czy na wyjeździe organizowane będą atrakcje dla uczestników?
No jasne! Imprezy i dobra zabawa to nasza recepta na zimowe wyjazdy! Każdy wyjazd to moc atrakcji, imprez i organizowania Wam czasu przed stokiem, na stoku, po stoku, rano, wieczorem, non-stop! Na każdy wyjazd zabieramy SOUNDSYSTEM, DJ’a, instruktorów, pilotów i animatorów. Urządzamy konkursy, zabawy, turnieje i zawody z mega nagrodami. Rozmiar tych atrakcji zależy od wyjazdu, ale na każdym DZIEJE SIĘ! Więcej: Atrakcje

Dla kogo przeznaczone są wyjazdy?
Wyjazdy przeznaczone są dla wszystkich pełnoletnich osób (nie tylko studentów), które nastawione są na aktywny wypoczynek na stoku połączony z dobrą zabawą w godzinach popołudniowych oraz wieczornych! Jeśli skończyłeś studiować jakiś czas temu lub jesteś maturzystą, to również nie ma problemu, jedziesz z nami! Co w przypadku ukończenia 30. roku życia? Też nie ma problemu. Skład apartamentów dobieramy pod kątem wieku, także nie macie się o co martwić!
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać opiekuna oraz oświadczenie od rodziców.

Czy nie będzie problemu ze śniegiem na początek i koniec sezonu?
Wszystkie nasze wyjazdy na początek i koniec sezonu wybierane są w miejsca, w których śnieg jest niemal gwarantowany.

Czy wszystkie wyjazdy na pewno się odbędą?
Jasne! Wszystkie nasze wyjazdy do tej pory się odbyły i na pewno się odbędą. Mamy duże doświadczenie i wszystkie wyjazdy konsekwentnie dochodzą do skutku.

Do kiedy należy wpłacić pieniądze?
Przy rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500zł. Resztę do 30. dni przed wyjazdem. Wszystkie szczegóły płatności opisane są w systemie rezerwacyjnym. Jeśli nie wpłacicie zaliczki, zapisy są anulowane. W przypadku rezerwacji wyjazdu mniej niż miesiąc przed wyjazdem, należy niezwłocznie wpłacić pełną kwotę.

Jak wyglądają apartamenty?
Apartamenty to tak na prawdę mieszkania, które dzielicie ze swoim współlokatorami. Apartamenty z reguły nie mają luksusowych standardów. Są zazwyczaj dosyć ciasne, ale zawsze czyste i zadbane. W każdym apartamencie znajduje się pokój dzienny, połączony z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym we wszystkie kuchenne sprzęty potrzebne do przygotowania kompletnych posiłków (większość apartamentów posiada zmywarkę). Ponadto w apartamencie znajduje się łazienka i toaleta, a także w zależności od apartamentu inne pomieszczenia sypialne. Są one wyposażone w łóżka podwójne, pojedyncze lub piętrowe. Więcej informacji dot. apartamentów znajdziecie w interesującej Was ofercie wyjazdu

Czy mam gwarancję, że będę mieszkał w jednym apartamencie z moim znajomymi?
Oczywiście jest taka możliwość. Wystarczy podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego wpisać kod grupy (unikalną nazwę). Jeśli jest Was 4, 6 lub 8 odpowiednio zakwaterujemy Was w apartamentach czteroosobowym, sześcioosobowym  lub ośmioosobowym. Zastrzegamy sobie jednak, że może nie być już wolnych apartamentów w wybranym przez Was rozmiarze. Wtedy możemy dokwaterować Waszą ekipę do większego apartamentu lub rozdzielić Was pomiędzy mniejsze pokoje, w miarę możliwości usytuowane blisko siebie.

Czy jest opcja wykupienia apartamentu 2-osobowego?
Jak najbardziej. Należy przy danym wyjeździe sprawdzić jaka jest dopłata i zgłosić nam to drogą mailową.

Jadę na wyjazd sam lub z liczbą osób niewystarczających do pełnego obłożenia apartamentu. Jak zostanę zakwaterowany?
Istnieje możliwość dopłaty za wolne łóżka (tzw. wakat) w apartamencie. Można też zostać dokwaterowanym do innych uczestników wyjazdu. Dokwaterowanie do innych uczestników wyjazdu jest bezpłatne.

Jakie jest wyposażenie aneksów kuchennych?
Aneksy kuchenne są w pełni wyposażone (kuchenka, talerze, sztućce, garnki) do sporządzania posiłków dla liczby osób mieszkającej w apartamencie. Najczęściej w apartamencie znajduje się również zmywarka, więc zalecamy zabranie specjalnych tabletek.

Czy w pobliżu apartamentów jest sklep?
Tak, w niedalekiej odległości jest supermarket, gdzie można kupić wszystkie niezbędne rzeczy.

Czy pościel/ręczniki/środki czystości są wliczone w cenę wyjazdu?
Poduszki wraz z kocem są w wyposażeniu każdego apartamentu, natomiast poszewki oraz prześcieradła zalecamy zabrać z domu. Wypożyczenie na miejscu to koszt ok. 10-15€. Podobnie należy się wyposażyć w ręczniki i środki czystości.

Sprzątanie – czy muszę za to płacić?
Apartamenty można posprzątać samemu. Cały apartament należy idealnie wysprzątać na dzień przed wyjazdem, tak aby w sobotę rano przy odbieraniu apartamentu – był błysk. Można również zapłacić za sprzątanie końcowe (opisane w każdej ofercie indywidualnie). W takim przypadku wystarczy tylko ogarnąć apartament.

Czy nasze autokary są komfortowe i bezpieczne?
Nasz przewoźnik ma nowoczesny, sprawdzony tabor autokarów, spełniający wszystkie europejskie normy. Jeździmy z najlepszymi kierowcami o bogatym doświadczeniu jazdy po górach. Autokary są zawsze sprawne i przystosowane do wyjazdów w góry. Naszym klientom gwarantujemy komfortowy przejazd, dużo miejsca na nogi, wygodne fotele i sprawną toaletę przez całą podróż, co sprawia, że jesteśmy przygotowani do każdej trasy jaką mamy pokonać.

Skąd wyjeżdżają autokary?
Nasze autokary  wyjeżdżają bez dodatkowej dopłaty z miast:
✔ Warszawa
✔ Katowice
✔ Wrocław
✔ Poznań
✔ Opole

Możliwy jest również transfer za dodatkową opłatą z miast:
– Kraków +50PLN
– Gdańsk +100PLN

Jaka jest godzina odjazdu i przyjazdu?
Autokary wyjeżdżają w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne godziny odjazdów autokarów z poszczególnych miast wyślemy drogą mailową do 4 dni przed wyjazdem. W przypadku przesunięcia się godziny wyjazdu z danej miejscowości uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową oraz SMSową. W przypadku opóźnienia się autokarów z przyczyn od nas nie zależnych uczestnicy będą informowani na bieżąco drogą SMSową lub telefonicznie.

Dojazd własny
Dla osób podróżujących własnym transportem obowiązuje zniżka od 250 do 300 PLN.

Jakie są limity bagażu?
Ze względu na utrzymanie odpowiedniego standardu przejazdu, występują limity bagażowe. Aby podróż przebiegała bezpiecznie, autokar nie może być przeładowany.

Limity bagażowe (na jedną osobę):
– bagaż podręczny: 5kg (55cmx40cmx25cm)
– bagaż główny: 20kg (preferowana miękka torba)
– jeden komplet sprzętu (narty/deska + osobno buty);
w przypadku sprzętu SNB, wiązania muszą być odkręcone; najlepiej jest spiąć je razem z butami w osobnej torbie.

W pokrowcach na sprzęt prosimy o spakowanie wyłącznie sprzętu. W przypadku gdy osoba kontrolująca bagaż stwierdzi, że oprócz sprzętu w pokrowcu znajduje się dodatkowy bagaż, zostanie on właśnie tak potraktowany, co wiąże się z dopłatą w wysokości 120,00 zł.

Co obejmuje suma ubezpieczenia, które jest w cenie wyjazdu?
Suma ubezpieczenia obejmuje cały komplet, jaki prawdziwy snowboarder lub narciarz potrzebuje w czasie pobytu w Alpach! Ubezpieczenie zaczyna działać w momencie wyjazdu aż do powrotu. Firma w której jesteśmy ubezpieczeni to bardzo dobry ubezpieczyciel, który gwarantuje kompleksową usługę ubezpieczenia w czasie pobytu na stoku i poza nim. Ubezpieczenie na pewno zapewni: transport helikopterem, hospitalizację, wizyty u lekarza czy transport powrotny do domu w Polsce.

REZYGNACJA + COVID

ubezpieczenie od rezygnacji

Oferujemy możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek niemożliwości wzięcia udziału w wyjeździe. 

WAŻNE! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można wykupić JEDYNIE w ciągu 24 godzin od wypełnienia formularza rezerwacji. Co równie istotne ubezpieczacie się bezpośrednio w T.U. Signal Iduna.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU  Signal Iduna S. A.

KUP UBEZPIECZENIE OD REZYGNACJI

Szczegóły ubezpieczenia:

SKŁADKA: CO OBEJMUJE?
2,95% ceny wyjazdu podstawowe warunki rezygnacji
4,43% ceny wyjazdu rozszerzenie obejmujące między innymi przypadki rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub objęcia ubezpieczonego obowiązkową kwarantanną
4,43% ceny wyjazdu rozszerzenie obejmujące między innymi przypadki rezygnacji z powodu choroby przewlekłej
5,90% ceny wyjazdu rozszerzenie obejmujące między innymi przypadki rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub objęcia ubezpieczonego obowiązkową kwarantanną oraz z powodu choroby przewlekłej

PODSTAWOWE

ubezpieczenie podróżne + narciarstwo

(zawarte w cenie wyjazdu)

Nasze ubezpieczenie podstawowe (w cenie) jest zawarte w firmie: PZU S.A.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU PZU S.A.

Sumy ubezpieczeń:

 • KL: 50 000 PLN (koszty leczenia za granicą);
 • Ratownictwo: 40 000 PLN

 • NNW: 15 000 PLN (następstwo nieszczęśliwych wypadków);

 • OC: 20 000 PLN

Dodatkowo ubezpieczenie podstawowe:
– obejmuje: jazdę rekreacyjną na nartach po wyznaczonej trasie, zdarzenia pod wpływem alkoholu
– obejmuje: COVID-19, terroryzm

Polecamy również wyrobić kartę NFZ EKUZ – więcej info znajdziecie tutaj:
KARTA EKUZ NFZ

ROZSZERZONE

Poza tym oferujemy wykup dodatkowego pakietu ubezpieczenia zawartego w firmie Signal Iduna S.A.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Signal Iduna S.A.

Dodatkowo ubezpieczenia rozszerzone OBEJMUJĄ:
– zdarzenia pod wpływem alkoholu,
– COVID-19,
– terroryzm

Pakiet PREMIUM+ COVID (70zł)

 • KL i R: 30 000 EUR / ok. 135 000 PLN (koszty leczenia i ratownictwo za granicą);
 • NNW: 15 000 PLN (następstwo nieszczęśliwych wypadków);

 • Assistance

Pakiet EXTREME+COVID (110zł)

 • KL i R: 20 000 EUR / ok. 90 000 PLN (koszty leczenia i ratownictwo za granicą);
 • NNW: 15 000 PLN (następstwo nieszczęśliwych wypadków);

 • działa w snowparku i poza trasami
 • Assistance

Pakiet PREMIUM + EXTREME + COVID (180zł)

 • KL i R: 30 000 EUR / ok. 135 000 PLN (koszty leczenia i ratownictwo za granicą);
 • NNW: 15 000 PLN (następstwo nieszczęśliwych wypadków);

 • działa w snowparku i poza trasami
 • Assistance

Istnieje możliwość objęcia ubezpieczeniem w przypadku chorowania przez uczestnika na choroby przewlekłe.
Szczegóły mailowo: info@snowevents.pl

Zakres ogólny ubezpieczenia w Signal Iduna S.A. – szczegóły w OWU Signal Iduna S.A.

 1. Ubezpieczenie Kosztów Leczenia zapewniające, w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku:
 • Leczenie w Ambulatorium i Hospitalizację
 • Koszty Ratownictwa
 • Wizyty lekarza
 • Zakup niezbędnych lekarstw i środków opatrunkowych
 • Leczenie powikłań ciąży
 • Przedwczesny poród
 • Leczenie Stomatologiczne
 • Komorę dekompresyjną
 • Transport do placówki medycznej
 • Transport między placówkami medycznymi
 • Transport do miejsca zakwaterowania
 • Naprawę i zakup i zakup okularów oraz naprawę protez
 • Ochrona pod wpływem alkoholu

Jeżeli w wyniku leczenia prowadzonego za granicą niezbędna jest kontynuacja leczenia w Rzeczpospolitej Polskiej ubezpieczenie obejmuje dodatkowo :

 • Pierwszą konsultację u lekarza prowadzącego kontynuację leczenia w Polsce
 • Zdjęcie gipsu, zmianę opatrunku, zdjęcie szwów
 • Koszty sprzętu rehabilitacyjnego
 • Dzienne świadczenie szpitalne
 • Transport do placówki i pomiędzy nimi
 1. Zakres assistance obejmuje :
 • Całodobowy dyżur Centrali Alarmowej
 • Rozmowę telefoniczną z lekarzem Centrali Alarmowej
 • Tłumacza telefonicznego
 • Transport do kraju zamieszkania
 • Transport ubezpieczonego w celu kontynuacji podróży
 • Transport zwłok ubezpieczonego
 • Zakup trumny lub urny oraz kremacji za granicą
 • Koszty wyżywienia i zakwaterowania w celu rekonwalescencji
 • Przekazanie wiadomości
 • Pomoc w przypadku utraty dokumentówo
 • Zwrot utraconej gotówki
 • Przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej
 • Telefoniczna pomoc prawna
 • Zastępstwo kierowcy
 • Opóźnienie lotu
 • Opóźnienie bagażu
 • Organizację przekazania gotówki
 • Transport Osoby Towarzyszącej niezbędnej do sprowadzenia ubezpieczonego do kraju zamieszkania
 • Wyżywienie i zakwaterowanie Osoby Towarzyszącej niezbędnej do załatwienia spraw związanych z powrotem
 • Wizytę osoby towarzyszącej
 • Wyżywanie i zakwaterowanie osoby pozostającej z ciałem ubezpieczonego
 • Transport osoby towarzyszącej związku ze śmiercią ubezpieczonego
 • Koszty transportu opiekuna

Czy jest możliwość zapisu na szkolenie na miejscu?
Oczywiście jest możliwość zapisania się na szkolenie na miejscu, ale nie gwarantujemy wolnych miejsc w danych grupach. Opcja ta jest droższa, niż zapisanie się przed wyjazdem. Zalecamy zaznaczenie opcji w formularzu rezerwacji. Więcej informacji nt. szkolenia narciarskiego: SKI i snowboardowego: SNB

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 głosów )
Loading...