Poznaj nowych ludzi

Zastanawiałeś się kiedyś, co sprawia Ci przyjemność w uprawianiu sportu? Z pewnością czynników motywujących do aktywnego działania jest dużo. Dla jednych będzie to dbałość o zdrowie i sylwetkę, dla innych chęć oderwania się od codzienności. Jest jednak spora część sportowców, którzy w ulubionej aktywności kochają… ludzi. Być może nawet nieznajomych, którzy z czasem, dzięki tej wspólnej pasji stają się znajomymi. Nic ich nie cieszy bardziej niż wspólne spotkania sportowe, podczas których mogą wymienić się doświadczeniami czy porozmawiać o technologicznych nowinkach. Ze sportami zimowymi jest tak samo. Nomenklatura i odpowiednia stylówka definiują zapalonych snowboardzistów czy narciarzy. Jednak najistotniejsze jest to, że nawet ten najbardziej zaawansowany świat narciarsko-snowboardowy jest mega otwarty, bez nadęcia, a światowej klasy prosi znajdą chwilę, by zbić z każdym piątkę i pogadać o tym jaki był warun.

Tak samo będzie z Tobą – zaczniesz i od razu poczujesz się częścią tej „zimowej rodziny”!

Sport, ludzie, muzyka

Integracji na pewno będą sprzyjać imprezy, które są nieoderwalnym elementem życia na stoku. Codzienne Apres Ski to moment, w którym spotykasz innych riderów i masz okazję by przy piwku porozmawiać o postępach szkoleniowych czy ulubionych trasach. To ten moment, kiedy zaczyna się tworzyć społeczność. A wieczorami… trzeba trochę rozruszać obolałe mięśnie, więc wybieramy kierunek: “parkiet”! Wspólne harce do białego rana, krótka regeneracja i… znowu na stok.

Życie na alpejskim wyjeździe nie jest łatwe, ale jednego możesz być pewien – poznasz nowych, zajawkowych ludzi, z którymi będziesz mógł dzielić swoją nową pasję!

Nie jesteś sam!

Nie bez powodu mówi się, że „w grupie raźniej”. Wiemy o tym i my, dlatego stworzyliśmy ofertę szkoleń grupowych. Zbieramy grupkę nowicjuszy takich jak Ty i zabieramy się do działania. Pierwszy dzień zaowocuje z pewnością obitymi 4 literami, ale zaciesz na buźce i turbo satysfakcja z pewnością Ci to zrekompensują. Co więcej poznasz nową, mega ekipę, z którą ciężko będzie Ci się rozstać pod koniec wyjazdu. Narty czy deska – co wybrać na początek. O to toczy się odwieczny spór wśród amatorów zimy, a prawda jest taka, że każda z opcji jest… najlepsza.

Niezależnie od tego, co wybierzesz – jesteś zwycięzcą!

Naprawdę warto

Alp nie trzeba się bać – to właśnie tam znajdziesz najlepsze warunki do rozpoczęcia swojej zimowej przygody. Długie, szerokie trasy, nowoczesna infrastruktura to wizytówka praktycznie każdego alpejskiego skiresortu. Wizytówka, która sprawi, że Twoje pierwsze kroki będą nie tylko niezapomniane, ale przede wszystkim bezpieczne

Daj sobie i nam szansę! Wspólnie sprawimy, że nie będziesz mógł się doczekać kolejnej zimy, a na pierwszy opad będziesz czekał jak na kolejną relację Make Life Harder.

Po co jechać w Alpy, jeśli na niczym nie jeżdżę?

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...