Szkolenia narciarskie i snowboardowe

Znasz osobę, która ucząc się nie zaczynała od zera? Ja nie! Dlatego niezależnie od wieku, warto rozpocząć swoją zimową przygodę z nartami lub snowboardem. Wiadomo – im wcześniej tym lepiej, ale przecież na naukę nigdy nie jest za późno. Wiedzą o tym nasi Uczestnicy, którzy właśnie na wyjazdach Snow Events stawiają swoje pierwsze „kroki” na nartach czy desce.

Warto zacząć z nami

Działając przez lata na rynku wyjazdów zimowych stworzyliśmy zespół wyjątkowych ludzi, którzy towarzyszą Wam na wyjazdach. Tak, tak. Mowa o naszych instruktorach! Ludzie z unikalną zimową zajawką – doskonale wykwalifikowani, a mimo to nieustannie podnoszący swoje umiejętności, zawsze gotowi, by nieść Wam pomoc. Co istotne – mówią po polsku – nie musisz więc obawiać się, że czegoś nie zrozumiesz. To bardzo ważne, bo eliminuje stres i pozwala skupić się na robieniu postępów na stoku. 

Program szkolenia dopasowujemy do potrzeb i możliwości kursantów – dopiero zaczynasz – nie ma sprawy skupimy się na opanowaniu nart czy dechy, chcesz podszkolić śmig albo nauczyć się nowych trików w snowparku – nic prostszego. Nasi instruktorzy z uśmiechem na ustach podpowiedzą i pokażą jak to zrobić, a Ty nabierzesz pewności siebie i odwagi. Wiadomo… tylko praktyka czyni mistrza. 

Pierwsze kroki dla najmłodszych

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy produkt dla najmłodszych Dzieciaków – Snowevenciaków. Specjalne szkolenie dla dzieci i młodzieży, do którego dedykujemy instruktorów doświadczonych w pracy z najmłodszymi. Niewielkie grupy i odpowiednio dobrany program stanowią gwarancję sukcesu naszych szkoleń. 

Profesjonalnie i bezpiecznie

Poza specjalnie dostosowanym programem szkolenia, najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo, dlatego jednym z warunków uczestnictwa w szkoleniu jest posiadanie kasku. Co więcej każde szkolenie zaczynamy od przypomnienia zasad panujących na stoku. 

Jednak uważaj! To wciąga!

Opanowanie pierwszych szusów sprawi, że będziesz chciał więcej i więcej…

Tak właśnie tworzy się pasja na całe życie. 

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...