Odkryj snowboarding

Snowboard jest sportem, który uprawiać mogą wszyscy nie ma ograniczeń wiekowych, czy zdrowotnych. Choć technika jazdy “bokiem do stoku z nogami przypiętymi do jednej deski” wydaje się być trudna i nienaturalna, to w rzeczywistości nie jest to tak skomplikowane, a Twoje postępy widać gołym okiem. Z dnia na dzień Twoje skille będą się poprawiać, a Ty będziesz chciał więcej i więcej. Zwłaszcza, jeśli już na początku, w tym najważniejszym momencie, pozwolisz sobie pomóc i skorzystasz z pomocy instruktora.

Dlaczego warto jest jeździć na desce…

Snowboarding to sport o wielu zaletach. Czy wiesz, że podczas rekreacyjnej godzinnej jazdy dorosły człowiek może spalić aż 650 kcal? Wpływ jazdy na snowboardzie na Twoje zdrowie, a tym samym dobre samopoczucie jest więc nieoceniony. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu pozwala dotlenić mózg, polepsza koncentrację i pamięć. Oprócz świeżego powietrza mamy też – wszechobecną naturę. Wyobraź sobie… jesteś na szczycie góry, dookoła cisza, widać tylko pokryte śnieżnym puchem, iskrzące w promieniach słońca, zbocza i wierzchołki. Rozglądasz się, a widoki zapierają dech w piersiach. Gdzie są wtedy Twoje problemy? Nie ma! Zniknęły, uleciały. Snowboard daje Ci cudowne poczucie wolności i niezależności. I właśnie dlatego… mimo, że jazda na desce jest stosunkowo młodym sportem (powstał w latach 60-tych XX wieku) i właśnie z młodymi ludźmi się kojarzy, to pokochali go wszyscy – niezależnie od wieku.

Nowa pasja na całe życie

Zimowy wyjazd w góry pozwala oderwać się od problemów dnia codziennego, zrelaksować na łonie natury i odkryć coś nowego. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób szuka w ten sposób możliwości na kontynuowanie swojej aktywności także zimą i decyduje się na rozpoczęcie przygody ze snowboardingiem. Niezależnie od wieku, wybierają nasze rodzime kurorty lub uciekają do zagranicznych ośrodków narciarskich. Wyjazdy zorganizowane cieszą się coraz większą popularnością, głównie za sprawą ich różnorodności i dostępności ofert. Wiemy o tym i my, dlatego poza propozycjami najlepszych wyjazdów, specjalnie dla Was stworzyliśmy także możliwość szkolenia w grupach.

Nie jesteś sam!

Nie bez powodu mówi się, że „w grupie raźniej”. Wiemy o tym i my, dlatego stworzyliśmy ofertę szkoleń grupowych. Zbieramy grupkę nowicjuszy takich jak Ty i zabieramy się do działania. Pierwszy dzień zaowocuje z pewnością obitymi 4 literami, ale zaciesz na buźce i turbo satysfakcja z pewnością Ci to zrekompensują. Co więcej poznasz nową, mega ekipę, z którą ciężko będzie Ci się rozstać pod koniec wyjazdu. Narty czy deska – co wybrać na początek. O to toczy się odwieczny spór wśród amatorów zimy, a prawda jest taka, że każda z opcji jest… najlepsza.

Niezależnie od tego, co wybierzesz – jesteś zwycięzcą!

Naprawdę warto!

Alp nie trzeba się bać – to właśnie tam znajdziesz najlepsze warunki do rozpoczęcia swojej zimowej przygody. Długie, szerokie trasy, nowoczesna infrastruktura to wizytówka praktycznie każdego alpejskiego skiresortu. Wizytówka, która sprawi, że Twoje pierwsze kroki będą nie tylko niezapomniane, ale przede wszystkim bezpieczne

Daj sobie i nam szansę! Wspólnie sprawimy, że nie będziesz mógł się doczekać kolejnej zimy, a na pierwszy opad będziesz czekał jak na kolejną relację Make Life Harder.

Po co jechać w Alpy, jeśli na niczym nie jeżdżę?

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...