Written by SnowEvents

Wyjazdy studenckie, ale czy tylko?

Wyjazd studencki czy wyjazd dla każdego ?

Często dostajemy zapytania czy nasze wyjazdy na narty w Alpy są tylko dla studentów. No więc właśnie, dla studentów, czy nie tylko?

SnowEvents już od wielu lat organizuje wyjazdy w Alpy. Nasza oferta wyjazdów na narty / snowboard jest od zawsze skierowana przede wszystkim do ludzi młodych. Jednak przez te wszystkie lata zauważyliśmy, że wyjazdami w Alpy są zainteresowane osoby w różnym wieku – od naszych najmłodszych narciarzy, którzy dopiero zaczynają szusować, po wyjadaczy białego szaleństwa.

Nasze wyjazdy w Alpy to nie tylko narty i snowboard. Organizujemy również czas wolny naszych uczestników. Gry, zabawy, konkursy, apres-ski, imprezy, zawody to tylko niektóre ze sposobów spędzania czasu poza stokiem.
Wiemy z doświadczenia, że czas spędzony poza stokiem jest dla Was bardzo ważny. Staramy się go wypełnić tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Gry i zabawy jakie organizujemy skierowane są do każdej grupy wiekowej.

Nasze wyjazdy w Alpy organizowane są dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Wiek nie ma znaczenia. Nie trzeba być studentem, żeby pojechać z nami na wyjazd. Na wyjazdy w Alpy jeździ sporo osób, które nie są studentami. Są tam Ci, którzy już jakiś czas temu skończyli studia oraz Ci, którzy jeszcze ich nie zaczęli. Są dwie cechy, które łączą wszystkich miłośników nart i deski – zajawka sportowa i dobra zabawa. Dlatego właśnie nie ograniczamy się do jednej grupy wiekowej na naszych wyjazdach.

W każdym z oferowanych przez nas resortów są sposoby na dobre spędzanie wolnego czasu. Lodowiska, centra SPA, baseny, sauny, saneczkarstwo, para-gliding, trekking, jazda konna, psie zaprzęgi… czas spędzony na wyjeździe w Alpy można sobie niesamowicie ubarwić. Dzięki organizowanym przez nas konkursom, grom i imprezom na pewno nie zabraknie Państwu atrakcji na wyjeździe.

Integracja jest dla nas bardzo ważna. Staramy się organizować czas wolny, tak, by uczestnicy naszych wyjazdów mogli się dobrze poznać. Dzięki temu, że wszyscy dzielą wspólną pasję i zainteresowanie – jazdę na nartach lub desce, z integracją nie ma żadnych problemów. Zawsze znajdzie się dobry temat do rozmowy. Nie zawsze muszą być to narty, czy snowboard. 😉 W końcu każdy oprócz jeżdżenia na nartach lub desce, robi w życiu inne rzeczy.

Staramy się by wyjazd w Alpy wnosił, poza jazdą na nartach i snowboardzie, coś innego. Chcemy, by każdy nas wyjazd był przygodą. Wiek nie powinien być tutaj barierą. Jeśli jesteś otwartą osobą, lubisz białe szaleństwo i dobrą zabawę – wyjazdy w Alpy są właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy na nasze wyjazdy wszystkich, którzy są zainteresowani dobrą zabawą w doborowym towarzystwie!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...