Written by SnowEvents

Tanner Hall i jego kariera

Tanner Hall, młody 29 letni amerykanin jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem X-Games, gdzie zdobył już 9 złotych medali. Pierwsze kroki na nartach stawiał już jako 3 letni chłopiec, a już wieku 7 lat wykręcił 360-tkę. Największym zaskoczeniem nadchodzącego sezonu jest zerwanie kontraktu pomiędzy Tanner’em, a frimą Red Bull. Podczas obozu Red Bull High Performance w Nowej Zelandii, na którym przebywał Hall, na profilu zawodnika, na jednym z najbardziej znanych portali społecznościowych ukazał się wpis:


„Po 11 latach ciężkiej pracy dla Red Bulla, wszystkim co zrobiłem i przez co przeszedłem, postanowili zakończyć ze mną współpracę”.


Kilka dni później firma Red Bull zamieściła oficjalne oświadczenie potwierdzające ten fakt:


„Po 11 niezwykłych latach razem, Red Bull i Tanner Hall zadecydowali pójść innymi drogami. Pragniemy podziękować Tannerowi za jego osiągnięcia, w tym wiele złotych medali, niezwykłych filmów oraz ogromną liczbę nagród i słów uznania. Życzymy mu wiele sukcesów w przyszłości”.


Nie wiadomo jednak jaki dokładnie był powód zerwania tak długoletniego kontraktu. Tanner trapiony przez ostatnich kilka sezonów licznymi kontuzjami zapowiedział jednak powrót w roku na half pipe podczas zawodów The North Face Freski Open, a już w 2014 wyraził chęć występu na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Życzymy Hall’owi powodzenia i sukcesów w zbliżającym się sezonie.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...