Written by SnowEvents

Premiera filmu Burton 13

 W tym roku kolejny raz firma Burton nie zawiodła nas wypuszczając kolejną produkcję o nazwie Burton „13”. Film na DVD będzie dostępny już 17 września w wybranych punktach sprzedaży. Polska premiera przewidziana jest na 15 września i odbędzie się w Krakowie w kinie Kijów-Centrum o godzinie 20.00.

W filmie będziemy mogli zobaczyć najciekawsze zakątki świata, takie jak Alaska, Whistle czy Tahoe. Swoimi umiejętnościami będą się chwalić gwiazdy z czołówki światowej sceny snowboard’owej: Danny Davis, Mikkel Bang, John Jackson, Jussi Oksanen, Terje Haakonsen czy Jeremy Jones.

Dla uczestników projekcji zostały przygotowane liczne upominki, które wręczał będzie członek teamu Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak. Po zakończeniu premierowej imprezy wszyscy przenoszą się do klubu Pauza, gdzie będzie można się bawić przez całą noc w rytmach muzyki granej przez Daniel’a Drumz’a i Kixnare. Serdecznie zapraszamy na event, który jednocześnie jest rozpoczęciem sezonu zimowego w Krakowie. Zarówno na premierę jak i na afterparty wstęp wolny.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...