Written by SnowEvents

Lukasz Mrozu Mroz WINTERSOUND 28.03-6.04.2014r.

Łukasz „Mrozu” Mróz kolejny artysta WINTERSOUND !
Najlepiej zapowiadający się wokalista młodego pokolenia, muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent z Wrocławia. Muzyka tworzona przez Mroza to atrakcyjna mieszanka popu, r’n’b i nowych brzmień. W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce i przyniósł mu nagrodę za debiut (Viva Comet 2010) oraz nominacje do wielu innych nagród (m.in. MTV – Europe Music Awards, Top Trendy, ESKA Music Awards, Złote Dzioby Radia Wawa). Rok później na rynku pojawiła się kolejna jego płyta „Vabank” – z piosenkami „Wait Up” i „Globalnie”, która także przyniosła mu szereg nominacji.

Ciekawostką jest to, iż Mrozu swoją działalnością jednoczy artystów różnych stylów. Współpracował m.in. z Mariną Łuczenko, Natural Dread Killaz, Tede, Kastą, Peją, EastWest Rockers i wieloma innymi. Artysta wziął także udział wraz z Aneta Piotrowską w XI edycji Tańca z Gwiazdami.

W marcu 2014 roku Mrozu wydał kolejny (już trzeci) album w swojej karierze, którą zapowiadały produkcje pt. „Rollercoaster” , „1000 metrów nad ziemią” i ostatni „Jak nie my to kto”. Piosenki te zdobyły szczyty polskich list – od RMF FM, Radio Eska, Rmf Maxxx po regionalne stacje radiowe.
Teledysk do „1000 metrów…” widziało blisko 4 miliony widzów portalu YouTube, Klip Rollercoaster obejrzało ponad milion osób, a „Jak nie my to kto” już zdobywa serca internautów.

Mrozu da niepowtarzalny występ podczas tegorocznego festiwalu w Alpach WINTERSOUND!

Przejdź do wyjazdu: WINTERSOUND FESTIVAL

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...