Our Featured Services

Morbi pulvinar sagittis ipsum sed posuere. Sed et interdum nibh. Duis tristique massa non est hendrerit vehicula.

CREATIVE IDEAS

Vivamus eu metus at magna bibeum feugiat atneque. Sed mattis malesuada eratat molestie.

CMS DEVELOPMENT

Vivamus eu metus at magna bibeum feugiat atneque. Sed mattis malesuada eratat molestie.

VECTOR ARTS

Vivamus eu metus at magna bibeum feugiat atneque. Sed mattis malesuada eratat molestie.

Vivamus quis sapien cura

10 YEARS OF EXCELLENCE

Phasellus nec dolor.Sed ornare semper ipsum. Sed pede orci volutpat sed congue vels gravida non lacus.Vivamus quis sed metus quisque gravida Quisque blandit sem esed erat. Maecenas porttitor neque eu sem. Nullam lectus neque, blandit quis mattis quis varius eu eros. Vivamus ads metus. Mauris at tellus at sapien.

OUR MOST ADVANTAGES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

 • Sed vestibulum odio non tellus eleifend, sit amet rutrum mauris fermentum.
 • Mauris ultrices mauris interdum eros feugiat, in aliquet urna sollicitudin.
 • Morbi rhoncus ipsum elementum, consequat ex quis, sollicitudin nisi.
 • Praesent mattis metus ut lorem auctor, non eleifend ex blandit.
 • Phasellus sed tortor in felis commodo ullamcorper at vitae turpis.
 • Proin vestibulum erat nec risus vestibulum, sit amet commodo orci viverra.

ARE YOU READY TO ENJOY ?

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

OUR LATEST NEWS

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry Lorem Ipsum has been the industry's standard.

Lip 2020
6th Lip 2020

Na czym polega przedszkole narciarskie? Szkolenia narciarskie dla dzieci ze SnowEvents


Zastanawiasz się, jak pogodzić jazdę na nartach z opieką nad dzieckiem podczas zimowych wyjazdów w Alpy? Idealnym rozwiązaniem są przedszkola narciarskie – Ty możesz poszaleć na stoku, a Twoja pociecha w tym czasie postawi pierwsze kroki na nartach pod opieką instruktora. Dowiedz się, jak funkcjonują przedszkola narciarskie i dlaczego warto z nich skorzystać, a także jak przebiegają szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci podczas rodzinnych wyjazdów ze SnowEvents.

Przedszkole narciarskie – jak przygotuje dziecko do jazdy na nartach?

Najtrafniejsze słowa, jakimi można określić przedszkole narciarskie, to nauka przez zabawę. Nauka połączona z zabawą na śniegu to znakomita formy edukacji sportowej. Pod okiem doświadczonych instruktorów, najmłodsi miłośnicy białego szaleństwa opanowują podstawowe umiejętności narciarskie i znakomicie bawią się w towarzystwie rówieśników.

Szkolenia dla dzieci
Przedszkole narciarskie – w grupie pewniej

Powszechnie uważa się, że indywidualne szkolenia są efektywniejsze, ponieważ instruktor całą uwagę poświęca jednemu dziecku. Okazuje się jednak, że zajęcia w grupie są bardziej motywujące – dzieci pragną zaimponować sobie nawzajem, a w ich naukę wkrada się element rywalizacji. To wszystko sprawia, że szybciej robią postępy w nauce jazdy na nartach lub snowboardzie. 

Jak wygląda nauka w przedszkolu narciarskim?

Na samym początku dzieci dowiadują się wszystkiego, co powinny wiedzieć o sprzęcie. Dzięki temu korzystają z niego ufniej i odważniej, a także uczą się samodzielnego zapinania nart, prawidłowego trzymania kijków i wszystkiego, co pomoże im sprawnie poruszać się po stoku. Co gwarantują narciarskie przedszkola?

 • Bezstresowa nauka – podczas nauki jazdy na nartach w przedszkolach narciarskich dzieci nie są do niczego przymuszane. Taka postawa mogłaby jedynie zniechęcić do dalszej nauki.
 • Nauka i zabawa – jako że małe dzieci nie potrafią przez długi czas skupić się na jednej czynności, w przedszkolach narciarskich nauka łączona jest z zabawą na śniegu. Jest to dla dzieci okazja do odpoczynku oraz zaprzyjaźnienia się z rówieśnikami.
 • Bezpieczeństwo – dzieci znajdują się pod czujnym okiem instruktora, który dba o to, by podczas nauki lub zabawy żadnemu z nich nie stała się krzywda.
 • Odpowiednia intensywność ćwiczeń – narciarstwo i snowboarding to dość obciążające sporty, dlatego instruktorzy narciarscy dostosowują intensywność zajęć do możliwości i wieku dzieci.
Przedszkola narciarskie od 3 lat – czy to odpowiedni wiek?

Optymalny wiek na naukę techniki jazdy na nartach to 4-5 lat – w tym wieku dziecko jest już odpowiednio rozwinięte i potrafi efektywnie uczyć się techniki jazdy. Nie oznacza to jednak, że trzylatki nie powinny zakładać nart na nogi. W przedszkolach narciarskich dzieci w ich wieku zaczynają oswajać się z nartami, co z pewnością przynosi owoce w kolejnych sezonach. Większość czasu spędzają na zabawie na śniegu.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dzieci SnowEvents

Jeśli zdecydujesz się na zorganizowany Family Week w Alpach możesz zapewnić swojemu dziecku naukę i opiekę podczas całodniowych, pięciogodzinnych szkoleń narciarskich lub snowboardowych. W ich trakcie Twoja pociecha rozwinie swoje umiejętności w sportach zimowych, spędzi czas na fantastycznej zabawie na śniegu wspólnie z rówieśnikami. W tym czasie ty skorzystasz z uroków resortu i pojeździsz po ulubionych stokach.

Jak wyglądają nasze szkolenia dla dzieci?

Cały kurs narciarski lub snowboardowy dla dzieci trwa 30 godzin i składa się z pięciogodzinnych bloków zajęć w ciągu sześciu dni.

 • Stawiamy na małe grupy – grupy podczas naszych szkoleń dla liczą 4-7 dzieci. Przy takiej liczbie uczestników instruktor jest w stanie poświęcić każdemu dziecku odpowiednią ilość czasu.
 • Dzielimy dzieci na grupy – aby szkolenie było jak najbardziej efektywne dobieramy grupy pod względem wieku oraz umiejętności uczestników.
 • Łączymy naukę z zabawą – dzięki temu nauka jest dla dzieci atrakcyjna i zdecydowanie mniej męcząca.
Poziomy zaawansowania – Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić

Z myślą o jak najwyższej efektywności zajęć przygotowaliśmy programy o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu żadne dziecko nie będzie nudzić się na zbyt łatwym szkoleniu ani zniechęcać za wysokim poziomem kursu.

 • Pierwszy stopień – przeznaczony dla dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się jazdy na nartach. Podczas szkolenia zapoznają się ze sprzętem oraz nauczą się podstaw poruszania, tj. kroków, podchodzenia, bezpiecznego upadania i wstawania.
 • Drugi stopień – na tym etapie dzieci nauczą się jazdy w linii spadku stoku i po skosie. opanują również jazdę pługiem, przestępowanie, krok łyżwowy, ześlizg boczny i skręt stop.
 • Trzeci stopień – dla dzieciaków, które całkiem dobrze radzą sobie z jazdą. Podczas szkolenia nauczą się skrętów równoległych, śmigu, jazdy po miękkim puchu czy jazdy synchronicznej.
Przyprowadź pociechę na nasze narciarskie szkolenia dla dzieci. Skorzystacie na tym wszyscy – Ty pojeździsz po stokach, które są dla Ciebie wyzwaniem, a Twoje dziecko w tym samym czasie zrobi kolejny krok w drodze do bycia narciarzem. 


Cze 2020
29th Cze 2020

Dlaczego warto zarezerwować wyjazd z wyprzedzeniem?


Białe szaleństwo ominęło Cię w minionym sezonie przez lockdown spowodowany epidemią? Tęsknisz już za prędkością na stoku, snowparkiem i nocnymi imprezami w tętniących życiem alpejskich ośrodkach narciarskich? Zarezerwuj wyjazd na narty już teraz i skorzystaj z mega zniżek! A jeśli z jakichś powodów będziesz musiał z niego zrezygnować, nie stracisz pieniędzy!

Ominął Cię wyjazd narciarski ostatniej zimy? Nic straconego!

Wyjazdy na narty 2020/2021
Niestety epidemia pokrzyżowała plany wielu z nas, a setki miłośników jazdy na nartach i snowboardzie musiało obejść się smakiem. Jednak już niedługo przyjdzie czas, bo odbić sobie zimę bez białego szaleństwa. Wszystko wskazuje bowiem na to, że narty w Alpach 2020 / 2021 będą przebiegać zgodnie z planem, choć oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Z pewnością już czujesz głód jazdy na desce lub nartach, zapach świeżego górskiego powietrza oraz atmosferę zabawy na białym puchu i imprezowania w ramach apres-ski. Twoje następne narty we Włoszech, Francji lub Szwajcarii na pewno spędzisz jeszcze aktywniej i huczniej niż ostatnio. Dlatego nie warto czekać! Zarezerwuj wyjazd w Alpy z wyprzedzeniem i zacznij odliczać dni.

Wyjazdy narciarskie – rezerwuj wcześniej, płać mniej

Wyjazdy na narty 2020/2021
Nadchodzi wymarzony czas dla łowców letnich okazji, którzy chcą oszczędzić na wyjazdach na narty w Alpy. Właśnie startujemy ze zniżkami first minute, dzięki którym za snowboard lub narty w Alpach zapłacisz mniej, a zaoszczędzone pieniądze wydasz tak, jak lubisz (może podczas imprez w ramach apres-ski?).

Wyjazdy na snowboard lub narty – jak działają zniżki first minute?

Zniżki na wyjazdy na narty 2020/2021
Chcesz skorzystać z ekstra zniżek first minute? Zaloguj się na naszej stronie i… stań na czatach. Na bieżąco pilnuj naszej strony oraz profilu na Facebooku. W każdej chwili mogą pojawić się tam atrakcyjne oferty, dzięki którym za wyjazd w Alpy na narty zapłacisz mniej. Co dalej? To proste!

 • Zaloguj się i zapisz na wyjazd w czasie trwania zniżki.
 • Wpisz kod promocyjny i…
 • … ciesz się rezerwacją i zaoszczędzonymi pieniędzmi.
Teraz możesz zacząć planować swój pobyt. Zbierz grupę przyjaciół i zdecydujcie, po których stokach będziecie szusować najbliższej zimy, sprawdźcie inne atrakcje sportowe w wybranym ośrodku, a na końcu poznajcie miejsca, gdzie rozerwiecie się wieczorami. Wyjazdy w Alpy na narty to przecież nie tylko sport, ale też pyszne jedzenie w restauracjach, długie wieczory w barach i głośne imprezy do rana.

Przegapiłeś first minute? Czekaj na kolejne okazje

promocja wyjazdy w alpy
Zniżki na wyjazdy na narty 2020/2021
Jeśli nie zdecydujesz się na wyjazd w Alpy podczas letnich zniżek first minute albo przegapisz nasze promocje, wciąż masz okazję, by zarezerwować narty we Francji lub innym alpejskim kraju po promocyjnej cenie. Wystarczy, że będziesz śledzić naszą stronę oraz social media. Zniżki mogą pojawić się np. z okazji black friday. A to już całkiem blisko zimowego sezonu!

Chcesz zrezygnować? Nie stracisz pieniędzy

Wyjazdy na narty 2020/2021
Wszystko wskazuje na to, że alpejskie ośrodki narciarskie będą działać normalnie, jednak sytuacja epidemiczna w Europie ciągle się zmienia. Dlatego może się zdarzyć tak, że część miłośników narciarstwa i snowboardingu nie będzie chciała ryzykować zakażeniem koronawirusem i zrezygnuje z wyjazdu. Jednak wciąż warto zarezerwować wyjazd na narty w Alpy z wyprzedzeniem i liczyć na to, że epidemia zostanie opanowana do końca. U nas rezygnacja z ferii nie oznacza bowiem straty pieniędzy. Skąd ta korzyść dla naszych klientów?

Dogodny termin płatności

Podczas rezerwacji wpłacasz jedynie niewielką zaliczkę, natomiast termin reszty płatności za narty w Alpach upływa na 30 dni przed wyjazdem. Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy zimowe ferie za granicą to dobry pomysł, możesz poczekać z płatnością i monitorować na bieżąco sytuację związaną z koronawirusem.

Rezygnujesz z wyjazdu więcej niż na 30 dni przed = Nie płacisz!

To proste!

Ubezpieczenie od rezygnacji, czyli kiedy musisz odwołać ferie tuż przed wyjazdem

Ubezpieczenie na wyjazdach na narty 2020/2021
Wybrane polisy ubezpieczeniowe gwarantują pokrycie kosztów odwołania wyjazdu. Kiedy będziesz zapoznawać się warunkami ubezpieczenia, zwróć uwagę na to, czy uzyskasz odszkodowanie bezwzględnie na to, z jakich powodów odwołujesz wyjazd, czy też umowa zawiera pewne wyłączenia. Najczęstszym powodem odwoływania ferii jest obecnie koronawirus. Niektórzy ubezpieczyciele gwarantują wypłatę odszkodowania jedynie w sytuacji, kiedy zachorujesz na COVID-19 jeszcze przed wyjazdem, przebywając w Polsce. Jednak odmawiają wypłaty, jeśli zdecydujesz się odwołać wyjazd w obawie, że zarazisz się wirusem podczas pobytu w innym kraju.

Zdecydowanie warto wyszukać polisy, która obejmuje pokrycie kosztów rezygnacji nie tylko z powodu zakażenia na terenie Polski, ale również z innych powodów, między innymi obawy przed zachorowaniem w ośrodku narciarskim. 

Snow Events logo

22nd Cze 2020

Jak dobrać deskę snowboardową?


Przymierzasz się do zakupu nowego snowboardu, ale wybór deski wydaje Ci się zbyt skomplikowany? Podpowiadamy, jak dobrać snowboard do swoich warunków oraz umiejętności, by jazda na desce była bezpieczna, łatwa, a przede wszystkim sprawiała ogromną frajdę.

Jak wybrać deskę snowboardową dla początkujących?

Deska snowboardowa dla początkujących.
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze snowboardem, kluczowym parametrem będzie jej twardość, czyli flex. Dla niedoświadczonych snowboarderów odpowiednim wyborem są deski o niskim flexie. Miękkie snowboardy nie wymagają dużej kontroli i łatwiej wybaczają błędy techniczne. Prościej jest zachować na nich równowagę. Inicjowanie skrętu nie wymaga dużego wysiłku. Dzięki temu jazda jest zdecydowanie mniej męcząca, a postępy w nauce przychodzą z większą łatwością. Pamiętaj jednak, że deski o niskim flexie wymagają dobrze przygotowanego podłoża, dlatego ucz się jeździć na wyznaczonych, odpowiednio ubitych trasach.

Deska snowboardowa – jak dobrać kształt dla początkujących?

Kształt deski snowboardowej dla początkujących.
Najlepszym wyborem dla początkujących snowboarderów są deski typu twin. Charakteryzują się tym, że są symetryczne, a środek ciężkości znajduje się dokładnie w ich centralnej części. Nadają się do jazdy w obie strony. Równie ważne jest wygięcie deski. Amatorom polecamy sięgnąć po snowboardy typu classic rocker. Ten typ desek charakteryzuje się:

 • wygięciem w tzw. banan – centralna część deski przylega do podłoża, a nose i tail są podgięte do góry;
 • wysoką zwrotnością,
 • łatwym prowadzeniem.
Snowboard dla średnio- i mocno zaawansowanych

Snowboard dla zaawansowanych
Problem jak wybrać deskę snowboardową dla zaawansowanych snowboarderów jest… nieco trudniejszy niż w przypadku początkujących. Dochodzą tutaj bowiem kwestie indywidualne, a także preferowany styl jazdy. Z poprzedniego akapitu wynika, że doświadczeni snowboarderzy powinni sięgnąć po twardsze deski. Kiedy masz już wypracowaną technikę, a także rozwinięte umiejętności motoryczne niezbędne do snowboardingu, jazda na snowboardzie o większym flexie przyniesie Ci zdecydowanie więcej satysfakcji.

Odpowiednia konstrukcja deski

Konstrukcja deski snowboardowej
Zaawansowani snowboarderzy mają zdecydowanie większy wybór pod względem konstrukcji desek. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z twinów, które są przeznaczone do jazdy po przygotowanych trasach, jednak możliwości jest zdecydowanie więcej.

 • Direction – są asymetryczne i przeznaczone do jazdy w jednym kierunku. Ich środek ciężkości jest przesunięty do tyłu. Tego typu deski wybierają snowboarderzy szukający wrażeń w jeździe poza wytypowanymi trasami, np. we freeridzie.
 • Wide – deski poszerzane. Oprócz tego, że przeznaczone są dla osób o dużym rozmiarze stóp, to dodatkowo dzięki większej powierzchni nie zapadają się łatwo w miękkim puchu.
Istotne jest również wygięcie deski. Największą popularnością cieszą się deski typu camber. Po położeniu deski na płaskim podłożu, jej środek będzie nieco odstawał. Cambery gwarantują wysoką stabilność, osiągają lepsze prędkości, dobre trzymanie krawędzi, a także dużą kontrolę nad deską. Istnieją również hybrydowe rozwiązania:

 • V-rocker – nose i tail pogięte są w różnym promieniu;
 • powder rocker – nose podgięty w dużym promieniu, krótko podgięty tail, świetnie sprawdzają się na miękkim puchu;
 • flat – płaska deska, bardzo uniwersalna, przylega do śniegu tak samo na całej długości;
 • hybrid rocker – łączy elementy camberów i rockerów na całej długości, przeznaczona dla wyjadaczy.
Jak dobrać długość deski snowboardowej?

Odpowiednia długość deski snowboardowej ma znaczenie
Jeśli masz regularną budowę ciała, tzn. nie jesteś ani zbyt szczupły ani zbyt ciężki jak na swój wzrost, łatwym sposobem jest przymierzenie deski do wzrostu. Postaw ją pionowo, jeśli sięga do podbródka, jej długość jest odpowiednia. Długość deski zależy jednak od kilku innych czynników.

 • Waga – osoby z nadwagą powinny sięgnąć po nieco dłuższą deskę, zaś szczupłe mogą wybrać krótszy snowboard. Chodzi o to, by ciężar ciała rozkładał się równo na powierzchnię deski.
 • Styl jazdy – freeride wymaga dłuższej deski, natomiast we freestyle’u najlepiej sprawdzają się krótkie. Im lepiej przygotowana trasa i mocniej ubity śnieg, tym krótsza może być deska.
Snowboard – jak dobrać względem płci?

Odpowiedni Snowboard względem płci
Deski snowboardowe dla kobiet i mężczyzn różnią przede wszystkim parametrami fizycznymi. Wynikają one ze zdolności motorycznych kobiet i mężczyzn. Snowboardy dla kobiet w stosunku do desek męskich charakteryzują się:

 • mniejszą twardością,
 • mniejszą szerokością w talii (przy deskach o tej samej długości),
 • mniejszą ogólną długością.
Snowboard dla dzieci

Snowboard dla dzieci.
Deska snowboardowa dla dzieci musi być bardzo dobrze dopasowana do warunków fizycznych, by możliwie jak najbardziej ułatwić postępy w nauce oraz nie zniechęcać najmłodszych do kolejnych prób. Snowboard dziecięcy dobierz, zwracając uwagę na następujące parametry.

 • Długość – najskuteczniejszym sposobem jest wybranie deski sięgającej dziecku do brody. Przy niestandardowej sylwetce kieruj się zasadą długość deski = waga dziecka – 20 + 100.
 • Szerokość – szerokość deski powinna odpowiadać szerokości buta.But nie może wystawać poza krawędzie.
 • Flex – deska snowboardowa dla dzieci powinna mieć mniejszą twardość.
Dla najmłodszych z pewnością duże znaczenie będą miały kolorystyka i wzornictwo snowboardów.

Snow Events logo

15th Cze 2020

Wyjazdy na narty w Alpy 2020/2021


Sezon 2019/2020 ominął Cię przez epidemię? Na szczęście sytuacja wraca do normy i wszystko wskazuje na to, że zimą 2020/2021 nic nie przeszkodzi w jeździe na nartach lub desce. Dlatego już teraz warto planować wyjazdy narciarskie w Alpy na nadchodzący sezon.

Chcesz, żeby Twój wyjazd na narty w Alpy był pełen atrakcji nie tylko narciarskich? Podpowiadamy, dokąd wybrać się na narty w Alpach 2020, by cieszyć się idealną zimową aurą i fantastycznie przygotowanymi stokami. Alpejskie resorty to także znakomita oferta apres-ski – pyszne jedzenie w restauracjach, klubowe imprezy, puby, a także baseny czy inne obiekty sportowe urozmaicają pobyt w górach. 

Les 2 Alpes

Wyjazdy na narty Les Deux Alpes 2020/2021
Warto pospieszyć się z rezerwacją, ponieważ jest to najstarszy, a zarazem najpopularniejszy kurort narciarski w Alpach. Idealne warunki do jazdy na nartach i desce panują tam od jesieni do wiosny. Sprzyja temu położenie – miejscowość leży na wysokości 1800 m n.p.m., a wokół niej górują szczyty trzytysięczników. Widoku z Mont de Lans (3600 m n.p.m), czyli jednego z najwyższych lodowców we francuskich Alpach po prostu nie da się zapomnieć.

Wyjazdy na narty do Les Deux Alpes 2020/2021
Resort Les Deux Alpes oferuje ponad 220 kilometrów tras, z których korzystać mogą wszyscy, niezależnie od swoich umiejętności. Wyjazdy w Alpy do Les 2 Alpes to znakomity pomysł również dla miłośników freeride’u – to właśnie tam umiejscowiona jest miejscowość La Grave, wokół której panują idealne warunki do jazdy po puchu. Natomiast freestyle’owcy mogą skorzystać ze snowparku o powierzchni 24 ha!

Alpe d’Huez

Wyjazdy na snowboard Alpe d'Huez 2020/2021
Francuski resort Alpe d’Huez słynie z tego, że przez ponad 300 dni w roku świeci tam słońce. Jazdę na nartach lub snowboardzie połączysz z zażywaniem słonecznej kąpieli. Inna znana w całym narciarskim świecie atrakcja to Sarenne, czyli najdłuższa na świecie trasa narciarska, która liczy sobie aż 16 kilometrów. Sarenne to wyzwanie dla naprawdę wytrwałych – różnica wysokości, jaką pokonasz w czasie zjazdu to aż 1810 metrów, a średni czas przejazdu wynosi półtorej godziny. Gotowy na wyzwanie?

Wyjazdy na narty Alpe d'Huez 2020/2021
Wyjazdy narciarskie w Alpy to jednak nie tylko zjazdy. W Alpe d’Huez znajdują się również:

 • trasy biegowe dla wszystkich, którzy próbują swoich sił również na biegówkach;
 • liczne trasy dla dzieci, dzięki którym Alpe d’Huez to miejsce idealne na wyjazdy rodzinne w Alpy;
 • dwa snowparki o różnym poziomie trudności;
 • dzikie trasy dla miłośników jazdy po miękkim puchu.
Verbier

Wyjazdy na narty Verbier La Tzoumaz 2020/2021
Wyjazdy na narty do Verbier 2020/2021
A zatem kierunek Szwajcaria! Gdzie indziej znajdziesz tak idealnie przygotowaną infrastrukturę i fantastycznie naśnieżone trasy? Verbier znajduje się w centrum Czterech Dolin i jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Europie. Na 400 kilometrach tras swoich sił na nartach lub snowboardzie próbować mogą wszyscy niezależnie od wieku czy stopnia wtajemniczenia w sporty zimowe. To właśnie tu odbywa się World Freeride Tour, czyli narciarska impreza, podczas której najlepsi freeriderzy na świecie prezentują swoje umiejętności. Zorganizowane wyjazdy w Alpy do szwajcarskiego Verbier to:

Wyjazdy na narty do Szwajcarii 2020/2021
Freestyle Verbier wyjazdy na narty do Szwajcarii 2020/2021
Freeride Verbier wyjazdy na narty do Szwajcarii 2020/2021
 • setki kilometrów tras o różnym poziomie trudności,
 • możliwość jazdy po puchu na tarasach freeride’owych,
 • prawie 90 wyciągów o dużej przepustowości,
 • snowparki do miłośników freestyle’u.
Montgenevre

Wyjazdy na narty do Francji Montgenevre 2020/2021
To bardzo nieduże, za to bardzo klimatyczne miasteczko z dostępem do sporej ilości tras. Kurort położony na granicy francusko-włoskiej w obrębie popularnej Drogi Mlecznej, która powstała przy okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie w 2006 roku. Resort oferuje prawie 600 tras o łącznej długości 420 kilometrów.

Wyjazdy na narty do Włoch 2020/2021
Wyjazdy na narty Montgenevre 2020/2021
Montgenevre to znakomite miejsce na studenckie wyjazdy w Alpy – resort sąsiaduje z Claviere, Cesany, Sauze d’Ouls, Sestriere i Serre Chevalier, dzięki czemu po prostu nie ma szans na znudzenie się którymkolwiek z miejsc. Nie brakuje tam też snowparków i miejsc do freeride’u, na których miękki puch utrzymuje się aż do marca. Szukasz czegoś ekstra? Spróbuj heliboardingu – śmigłowiec wyniesie Cię na wysoki szczyt, z którego zjedziesz na desce po dzikich, pełnych miękkiego puchu trasach.

Trzy Doliny

Wyjazdy na narty 3 Doliny 2020/2021
Trzy Doliny to największy region narciarski na świecie. Obejmuje takie popularne resorty jak Courchevel, Les Ménuires, Méribel, Val Thorens, choć w jego obrębie znajdują się również kameralne ośrodki, jak choćby La Tania. W Trzech Dolinach ciągnie się ponad 600 kilometrów tras narciarskich. Nie brakuje tam też tras biegowych czy freeride’owych, snowparków.

Wyjazdy na anrty Orelle 3 Doliny 2020/2021
Trzy Doliny to idealne miejsce na wyjazdy studenckie w Alpy – na cały obszar wystarczy wykupić tylko jeden karnet! Jeszcze mało? W Trzech Dolinach znajdziesz mnóstwo restauracji, barów i klubów, w których rozerwiesz się po całodniowym szaleństwie na stoku.

Val Thorens

Wyjazdy na narty Val Thorens 2020/2021
Ten resort nazywany jest również szczytem Trzech Dolin. Z miejscowości położonej na wysokości 2300 m n.p.m. rozciąga się imponujący widok na Alpy francuskie szwajcarskie i włoskie. Val Thorens zostało uznane za najlepszy ośrodek narciarski na świecie aż dwukrotnie (2015 i 2016). Idealnie przygotowane trasy, snowparki, komfortowe apartamenty i przede wszystkim bogata oferta apres-ski. Szukasz czegoś ekstra?

 • W połowie grudnia odbywa się tam festiwal Ski & Boarderweek, który trwa aż tydzień!
 • Podziwianie panoramy Alp z widokiem na Mont Blanc z wysokości 3200 m n.p.m.
 • Atrakcje sportowe – paralotniarstwo, skutery śnieżne i wiele innych.
 • Koncerty, imprezy, festiwale muzyczne.
Zorganizowany wyjazdy na narty do Val Thorens to gwarancja niezapomnianych wrażeń – satysfakcji z jazdy na nartach i desce po zróżnicowanych trasach, wspomnienia z głośnych imprez oraz nowe znajomości z pełnymi energii pasjonatami zimowego szaleństwa.

Snow Events logo

Mar 2020
31st Mar 2020

INFORMACJA

Informacja o ograniczeniach w pracy biura


W ostatnich tygodniach podejmujemy wszelkie możliwe działania w celu złagodzenia negatywnych, zarówno dla Was jak i dla nas, skutków obecnej sytuacji wywołanej epidemią koronawirusa. Pracujemy na pełnych obrotach, aby wszystkie Wasze sprawy rozwiązać pomyślnie. Sytuacja jest nadzwyczajna i nikt obecnie nie jest w stanie przewidzieć jak długo może potrwać. Mimo to nadal robimy wszystko, aby wywiązać się z zawartych z Wami umów oraz by nasza firma mogła nadal funkcjonować i organizować dla Was wyjazdy w Alpy.

Niestety z obecnej trudnej sytuacji, która spotkała nas wszystkich nie ma idealnego wyjścia.

Informujemy Was, że od dnia 5 kwietnia kontakt z naszym biurem może być znacząco utrudniony. W związku z obecną sytuacją musimy podjąć wszelkie kroki, które pomogą nam przetrwać ten trudny dla nas okres i powrócić na rynek z nową ofertą na przyszły sezon.

Życzymy Wam dużo zdrowia.

Do zobaczenia w przyszłym sezonie!
16th Mar 2020

OŚWIADCZENIE

Nasi drodzy uczestnicy,

dostajemy od Was lawinę zapytań telefonicznych oraz mailowych i robimy wszystko co w naszej mocy, aby pozytywnie rozwiązać każdą sprawę. Wiemy, że każdy z Was czeka na odpowiedź - przepraszamy za te chwile niecierpliwości. Wiadomości jest tak dużo, że liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Jest to dla nas wszystkich trudny i niepokojący okres. Uznając ciągłą i rosnącą niepewność, jaką wywołuje koronawirus (COVID-19) na całym świecie, naszym najwyższym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie Wasze i naszych pracowników. Mając to na uwadze, chcieliśmy poinformować Was o działaniach, które podjęliśmy w odpowiedzi na wybuch epidemii.


W związku z rekomendacją MSZ w sprawie unikania wszelkich podróży zagranicznych, które nie są konieczne, zawieszamy wszystkie imprezy turystyczne do Szwajcarii i Francji do końca sezonu.

Obecnie czekamy również na odpowiedź od kontrahentów w sprawie zwrotu wniesionych wpłat dotyczących Waszych wyjazdów. Liczymy zatem na Waszą cierpliwość, o wszystkim postaramy się poinformować w ciągu tygodnia.

Przepraszamy, że znaleźliście się w tej niekomfortowej sytuacji. Doceniamy bardzo Wasze zaufanie i lojalność, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Jeszcze chwila i wszystko wróci do normy - mocno w to wierzymy!

Pozdrawiamy, zespół SnowEvents.
Incorrect key or empty key. Please fill correct Twitter keys. You will get keys from https://dev.twitter.com.
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...