GDZIE JECHAĆ? NASZ RANKING
Written by SnowEvents

GDZIE JECHAĆ? NASZ RANKING

Wiadomo, że wszędzie dobrze, ale w Alpach najlepiej. Ale kumamy to, że często nieczęsto jeździcie w Alpy i jak przeglądacie ofertę, to czujecie się nieco zdezorientowani. No bo skoro we wszystkich ośrodkach jest tak fajnie – tyle tras i możliwości, to który wybrać? Zapytaliśmy o to sami siebie. Zobaczcie, które miejsca podbiły nasze snowevents’owe serca! ❤❤


 

pablito

Pablito, rezydent, instruktor snowboardu

Zdecydowanie najlepiej jest w Les 2 Alpes! Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowane trasy, najlepszy snowpark spośród wszystkich miejscówek, idealny resort na organizację eventów i grilla. Do tego duży wybór restauracji i sklepów, atrakcje (np. koncerty) w mieście, najlepsza panorama z lodowca…

 

 


 

madzia2Madzia Głowacka, instruktorka PZN

Stawiam na Chamrousse! Rozległy ośrodek z wieloma atrakcjami. Pomiar prędkości, nurkowanie w jeziorze, slalom, ogromny snowpark… Miejscówka rozciąga się na parę dolin i każdy znajdzie tu coś dla siebie – od niebieskich tras po czarne, a najlepsze zaczynają się tuż obok hoteli.

Do tego najpiękniejsze widoki, jakie miałam przyjemność oglądać w Alpach. Podsumowując: kurort dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z jazdą po śniegu i dla zaawansowanych.

 


dzwiluMaciek DŹWILU Dźwilewski, instruktor snowboardu

Moim zdaniem zajebiste są:

Chamrousse – piękna miejscówka, zawsze pomocny klub K-Dox na miejscu.

Marilleva – niesamowicie pomocni włoscy ludzie i komunistyczne apartamenty!

Vars – totalnie najlepszy ośrodek, ludzie okropnie zadowoleni z hoteli, duży resort

 

 


 

michal
Michał Bocian, rezydent, instruktor snowboardu
Moim zdaniem również L2A. najwyżej położony, więc dobry warunek, szczególnie na początek i koniec sezonu. Ładne, kameralne miasteczko z pubami, knajpami, basenem, lodowiskiem (wstęp free cały tydzień). No i park, który daje radę.
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów )
Loading...
0