Snowevents-SE-wyjazdy narciarskie-wyjazdy na deske-imprezy-gagaboo
Written by SnowEvents

Dlaczego warto zarezerwować wyjazd z wyprzedzeniem?

Białe szaleństwo ominęło Cię w minionym sezonie przez lockdown spowodowany epidemią? Tęsknisz już za prędkością na stoku, snowparkiem i nocnymi imprezami w tętniących życiem alpejskich ośrodkach narciarskich? Zarezerwuj wyjazd na narty już teraz i skorzystaj z mega zniżek! A jeśli z jakichś powodów będziesz musiał z niego zrezygnować, nie stracisz pieniędzy!

Ominął Cię wyjazd narciarski ostatniej zimy? Nic straconego!

Wyjazdy na narty 2020/2021

Niestety epidemia pokrzyżowała plany wielu z nas, a setki miłośników jazdy na nartach i snowboardzie musiało obejść się smakiem. Jednak już niedługo przyjdzie czas, bo odbić sobie zimę bez białego szaleństwa. Wszystko wskazuje bowiem na to, że narty w Alpach 2020 / 2021 będą przebiegać zgodnie z planem, choć oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Z pewnością już czujesz głód jazdy na desce lub nartach, zapach świeżego górskiego powietrza oraz atmosferę zabawy na białym puchu i imprezowania w ramach apres-ski. Twoje następne narty we Włoszech, Francji lub Szwajcarii na pewno spędzisz jeszcze aktywniej i huczniej niż ostatnio. Dlatego nie warto czekać! Zarezerwuj wyjazd w Alpy z wyprzedzeniem i zacznij odliczać dni.

Wyjazdy narciarskie – rezerwuj wcześniej, płać mniej

Wyjazdy na narty 2020/2021

Nadchodzi wymarzony czas dla łowców letnich okazji, którzy chcą oszczędzić na wyjazdach na narty w Alpy. Właśnie startujemy ze zniżkami first minute, dzięki którym za snowboard lub narty w Alpach zapłacisz mniej, a zaoszczędzone pieniądze wydasz tak, jak lubisz (może podczas imprez w ramach apres-ski?).

Wyjazdy na snowboard lub narty – jak działają zniżki first minute?

Zniżki na wyjazdy na narty 2020/2021

Chcesz skorzystać z ekstra zniżek first minute? Zaloguj się na naszej stronie i… stań na czatach. Na bieżąco pilnuj naszej strony oraz profilu na Facebooku. W każdej chwili mogą pojawić się tam atrakcyjne oferty, dzięki którym za wyjazd w Alpy na narty zapłacisz mniej. Co dalej? To proste!

  • Zaloguj się i zapisz na wyjazd w czasie trwania zniżki.
  • Wpisz kod promocyjny i…
  • … ciesz się rezerwacją i zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Teraz możesz zacząć planować swój pobyt. Zbierz grupę przyjaciół i zdecydujcie, po których stokach będziecie szusować najbliższej zimy, sprawdźcie inne atrakcje sportowe w wybranym ośrodku, a na końcu poznajcie miejsca, gdzie rozerwiecie się wieczorami. Wyjazdy w Alpy na narty to przecież nie tylko sport, ale też pyszne jedzenie w restauracjach, długie wieczory w barach i głośne imprezy do rana.

Przegapiłeś first minute? Czekaj na kolejne okazje

promocja wyjazdy w alpy
Zniżki na wyjazdy na narty 2020/2021

Jeśli nie zdecydujesz się na wyjazd w Alpy podczas letnich zniżek first minute albo przegapisz nasze promocje, wciąż masz okazję, by zarezerwować narty we Francji lub innym alpejskim kraju po promocyjnej cenie. Wystarczy, że będziesz śledzić naszą stronę oraz social media. Zniżki mogą pojawić się np. z okazji black friday. A to już całkiem blisko zimowego sezonu!

Chcesz zrezygnować? Nie stracisz pieniędzy

Wyjazdy na narty 2020/2021

Wszystko wskazuje na to, że alpejskie ośrodki narciarskie będą działać normalnie, jednak sytuacja epidemiczna w Europie ciągle się zmienia. Dlatego może się zdarzyć tak, że część miłośników narciarstwa i snowboardingu nie będzie chciała ryzykować zakażeniem koronawirusem i zrezygnuje z wyjazdu. Jednak wciąż warto zarezerwować wyjazd na narty w Alpy z wyprzedzeniem i liczyć na to, że epidemia zostanie opanowana do końca. U nas rezygnacja z ferii nie oznacza bowiem straty pieniędzy. Skąd ta korzyść dla naszych klientów?

Dogodny termin płatności

Podczas rezerwacji wpłacasz jedynie niewielką zaliczkę, natomiast termin reszty płatności za narty w Alpach upływa na 30 dni przed wyjazdem. Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy zimowe ferie za granicą to dobry pomysł, możesz poczekać z płatnością i monitorować na bieżąco sytuację związaną z koronawirusem.

Rezygnujesz z wyjazdu więcej niż na 30 dni przed = Nie płacisz!

To proste!

Ubezpieczenie od rezygnacji, czyli kiedy musisz odwołać ferie tuż przed wyjazdem

Ubezpieczenie na wyjazdach na narty 2020/2021

Wybrane polisy ubezpieczeniowe gwarantują pokrycie kosztów odwołania wyjazdu. Kiedy będziesz zapoznawać się warunkami ubezpieczenia, zwróć uwagę na to, czy uzyskasz odszkodowanie bezwzględnie na to, z jakich powodów odwołujesz wyjazd, czy też umowa zawiera pewne wyłączenia. Najczęstszym powodem odwoływania ferii jest obecnie koronawirus. Niektórzy ubezpieczyciele gwarantują wypłatę odszkodowania jedynie w sytuacji, kiedy zachorujesz na COVID-19 jeszcze przed wyjazdem, przebywając w Polsce. Jednak odmawiają wypłaty, jeśli zdecydujesz się odwołać wyjazd w obawie, że zarazisz się wirusem podczas pobytu w innym kraju.

Zdecydowanie warto wyszukać polisy, która obejmuje pokrycie kosztów rezygnacji nie tylko z powodu zakażenia na terenie Polski, ale również z innych powodów, między innymi obawy przed zachorowaniem w ośrodku narciarskim. 

Snow Events logo
Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 głosów )
Loading...
0