Written by SnowEvents

Wyjazdy na narty 2015

Sezon zimowy 2014/2015 zbliża się wielkimi krokami!

Jesteśmy w trakcie projektowania zimy 2015 podczas której będziemy organizować wyjazdy w Alpy Włoskie oraz Francuskie. W roku 2015 wyjazdy zorganizujemy do takich francuskich resortów narciarskich jak:

-Risoul,
-Les 2 Alpes (Les Deux Alpes),
-Chamrousse,
-Val Thorens,
-Alpe d’Huez,
-Les Menuires

oraz nowość w tym roku w naszej ofercie 2014/2015 przygotowaliśmy wyjazdy do Włoch, do regionu Val di Sole do miejscowości Marilleva 1400.

Klasycznie jak w poprzednich sezonach do wyboru będą terminy wyjazdów narciarskich przez cały sezon zimowy. Wyjazdy na narty zaczynamy w grudniu, ferie zimowe odbędą się w styczniu i lutym, świetne warunki będą w marcu z naszym flagowym festiwalem muzycznym – WINTERSOUND na czele oraz zakończenie sezonu narciarskiego w kwietniu.

Ferie zimowe wraz z obozami narciarskim i snowboardowym które odbędą się w styczniu i lutym będą przeznaczone dla osób już od 16 roku życia.

Oferta wyjazdów na narty standardowo będzie zawierać w cenie: przejazd, zakwaterowanie, karnet narciarski (skipass) oraz ubezpieczenie narciarskie. Ceny wyjazdów narciarskich standardowo będą bardzo atrakcyjne. Warto będzie skorzystać z oferty first minute, aby otrzymać najtańszą cenę za wyjazd na narty.

Szkolenia narciarskie i snowboardowe w zimie 2014/2015 będzie prowadzić wykwalifikowana kadra, a do szkoleń freestyle, freeride czy splitboard będą Wam towarzyszyć najlepsi Polscy riderzy.
W sezonie narciarskim 2014/2015 przygotowaliśmy kilka niespodzianek, które będziemy Wam zdradzać na bieżąco.
Włożymy jeszcze więcej pozytywnej energii w organizacje wyjazdów, tak abyście byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszej obsługi. Czekamy na kolejny magiczny sezon w Alpach! Sprawdź aktualne wyjazdy na narty 2015
STAY TUNED!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...