la chaux snowpark verbier freestyle snowboard narty wyjazdy w Alpy

Wyjazd w Alpy, to niesamowita okazja, żeby sprawdzić się w najlepiej przygotowanych snowparkach na świecie. Snowpark w Verbier, to jeden z czołowych szwajcarskich parków. Nazywa się „La Chaux”, znajduje się na wysokości 2,250m n.p.m.. Snowpark ten oferuje odwiedzającym:

– 2 punkty startu, 5 linii, 1 poduszka
– zielona trasa dla początkujących
– niebieski line (3 kickery + poręcze)
– czerwony line (3 kickery i 9 poręczy)
– czarny line (2 kickery i 5 poręczy)

Snowpark Verbier – świetnie przygotowany SnowPark

To w tym snowparku odbywają się coroczne zawody – Verbier Ride competition, na którą to okazję park jest specjalnie re-shapeowany. Coroczny shape parku na Verbier Ride competition dyktuje też to, jak później ustawione są przeszkody, co nadaje temu miejscu niesamowitych wibracji, które pozwalają odwiedzającym poczuć się, jakby oni sami startowali w zawodach slopestyle.

Snowpark obsługuje wyciąg krzesełkowy La Chaux-Express, co daje okazję do regeneracji pomiędzy kolejnymi przejazdami, co znowu składa się na możliwośc całodziennej jazdy bez znacznych ubytków w energii.

Park sponsorowany jest przez firmę Swatch, która zapewnia dostęp do systemu, który przez cały dzień nagrywa nasze tricki, które można później oglądać w internecie.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów )
Loading...