Written by SnowEvents

Snowpark w Bukovcu

W tym roku mieszkańcy południowej Polski będą mieli gdzie poskakać na swoich ukochanych deskach oraz poćwiczyć rail’e. Już niedługo zostanie otwarty snowpark w miejscowości Bukoviec, która mieści się 1 km od granicy polskiej. Już dwa sezony temu mogliśmy sprawdzić jakość obiektu, który wyróżniało utrzymanie świetnie przygotowanego stoku, ale organizatorzy całego przedsięwzięcia obiecali nam, że w tym roku czeka nas pozytywna niespodzianka. W tym sezonie teren parku został bardziej rozbudowany. Na powierzchni 1500 m² zostanie przygotowanych jeszcze więcej przeszkód do trenowania umiejętności freestyle’owych. Specjalnie dla snowparku wybudowano linię naśnieżania. Park będzie obsługiwany przez 250 metrowy, specjalnie przygotowany pod tą atrakcję wyciąg.

Ceny wyciągów będą przystępne dla każdego, ponieważ koszt karnetu 4 godzinnego to jedyne 200 koron, czyli ok. 32 zł, natomiast piwo z pianką na stoku to jedyne 4 zł.

Przeszkody o których już wiemy to:skocznia-13m, 2x skocznie-5m, box-6m, rura PCV, double kink i down-flat, street rail, beczka i piramida.

Polecamy wszystkim fanom białego szaleństwa!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...