Written by SnowEvents

SNOW EVENTS TERAZ TAKŻE DLA RODZIN I DZIECI!

Pamiętacie swoje pierwsze wyjazdy? Pewnie wydawało wam się, że zawsze będziecie piękni i młodzi. Z czasem przybyło wam lat i podopiecznych, i to specjalnie dla was uruchomiliśmy wyjazdy rodzinne. W nadchodzącym sezonie jedziemy do Les2Alpes!

Nasze wyjazdy La Ferie Family (19-28 stycznia) i Le Famille (2-11 lutego) to wszystko to, za co najbardziej lubicie SnowEvents, ale zaplanowane tak, żeby Alpy pokochały też wasze dzieciaki!

Zadbamy o to, żeby nie było nudy. Pojadą z nami animatorki, które są mistrzyniami świata w urozmaicaniu czasu milusińskim. Możecie być spokojni o to, że gdy będziecie robić te wszystkie straszne rzeczy, z powodu których często wstydzicie się na drugi dzień (zobacz nasze atrakcje), dzieciaki będą spokojne i bezpieczne.

IMG_3574

Zabawa będzie się rozpoczynać już na stoku. Szkolenia będą się odbywać w formule całodziennego przedszkola narciarsko/snowboardowego. Bez obaw! Zaopiekujmy się nawet najmniejszymi szkrabami. Od maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę z białym szaleństwem do tych wiele bardziej zaawansowanych i doświadczonych.

Młodość to stan ducha

Rozszerzenie oferty to wynik wielu waszych pytań i naszego doświadczenia. Dzieciaki nie pojadą z nami po raz pierwszy, zabieracie je z nami już od dawna. I tu dochodzimy do sedna: nie dzielimy ludzi na lepszych i gorszych. Nigdy nie będziesz za stary albo za młody, żeby śmigać z nami w Alpy. Młodość to stan ducha.

Pamiętajcie jednak że:

  • Nie oferujemy wyżywienia. Za to w naszych apartamentach zawsze znajdziecie kuchnię, lodówkę, mikrofalę i zmywarkę, a w pobliżu również jakiś market. Mamy też zniżki w niektórych lokalach. Organizujemy również wyjścia w promocyjnych cenach – np. na francuską kolację.
  • Nasze apartamenty mają określoną liczbę miejsc – np. są cztero- lub sześcioosobowe (wszystko zależy od wyjazdu, którzy wybierzesz). A więc licz się z tym, że możemy ci kogoś dokwaterować na wolne miejsce.

Śmiało zabierzcie więc dzieci, wujka, szwagra albo ciocię, sporo dobrego nastawienia i… widzimy się w Alpach!

3

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów )
Loading...
0