Student, zwierzę stadne, znane z typowo nocnego trybu życia. Nie powinno nas to jednak zmylić, gdyż niejednokrotnie wykazuje także dużą aktywność intelektualną w ciągu dnia. Kiedy inne stworzenia zapadają w zimowy sen i regenerują siły na letnie wojaże, studenci masowo przechodzą okres zaliczeń. Jest to moment kiedy w samotności pozyskują wiedzę i zabiegają o względy starszyzny, którą nazywają „wykładowcami”. Po spokojnym miesiącu „sesji” nadchodzi etap odreagowania, podczas, którego masowo opuszczają swoje terytorium udając się w strefy bardziej górzyste. Alpy, to jedno z ulubionych miejsc tego gatunku. W potocznej i niewinnie brzmiącej nazwie „Studenckie wyjazdy w Alpy” kryje się bardzo wiele znaczeń. Najlepsze stoki na świecie, o najszerszym wachlarzu trudności. Góry alpejskie są znane z niesamowitego przygotowania do jazdy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: spokojne zjazdy, ostre odcinki, freeride, snowparki oraz wiele, wiele innych. Ale studenta przyciąga w te rejony jeszcze jeden, kluczowy czynnik. Alpy, w okresie zimowym to miejsce najlepszych imprez, ze światowej sławy DJ’ami. Wszystko zaczyna się na apres-ski, gdzie na stokach, na wolnym powietrzu zbierają się grupy zapaleńców i zaczynają zabawę. Na śniegu, w pełnym ekwipunku narciarskim lub snowboardowym pozostawiają swój sprzęt i dają ponieść się gorącym, klubowym rytmom, rozpoczynając tak zwane „Grube Melo”. W godzinach wieczornych impreza przenosi się do specjalnie przystosowanych i kuszących swoim wystrojem klubów. Profesjonalnie przygotowane dyskoteki oferują najlepszą zabawę, poczynając od czołówki światowej barmanów, którzy podczas imprez zabawiają publikę pokazami, przez DJ’ów potrafiących rozruszać nawet najbardziej zatwardziałych reprezentantów gatunku, kończąc na najlepszych tancerzach sprawiających, że student czuje się jak w raju. Po tygodniu jazdy i zabawy zmęczeni, w pełni zadowoleni z wyjazdu studenci, wracają do swoich miejsc zamieszkania. Tam następuje podsumowanie całej eskapady. Oglądanie zdjęć i opowiadanie znajomym o całym wypadzie, wspominanie najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia. Przed resztę roku Student zbiera siły na kolejny wyjazd, który niejednokrotnie z roku na rok staje się jeszcze bardziej niezapomniany.

Do corocznych tradycji zimowych wyjazdów w Alpy zalicza się również świętowanie nadejścia Nowego Roku podczas organizowanych wyjazdów sylwestrowych. To właśnie ten czas, kiedy studenci składają swoje postanowienia noworoczne i obiecują sobie większe zaangażowanie w pracę intelektualną niż nocne życie studenckie. Jednak magia towarzysząca tego typu wyjazdom szybko pozwala zapomnieć o nowych postanowieniach i porywa w wir studenckiego Sylwestra.

Aby pomóc temu gatunkowi przemierzać wielkie odległości, w taki sposób, aby czerpali radość z podróżowania i z chęcią powracali w tereny górzyste, powstają wyspecjalizowane grupy przywódców stad. Jedną z najlepszych w Polsce tego typu grup jest SnowEvents. Firma stworzona specjalnie w celu przewodzenia grupom studentów w wypadach w Alpy. Więc jeśli jesteś studentem i chcesz przeżyć niezapomniany, zimowy wyjazd zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Obozy i wyjazdy studenckie na narty i snowboard to profil naszej działalności. Sami tworzymy zespół, młodych, energicznych ludzi, fascynujących się sportami ekstremalnymi. Zima to dla nas najlepszy czas. Czas, w którym możemy poczuć wolność, oderwać się od szarej rzeczywistości.

Wybieramy się wraz z Wami na stok w celu spędzenia aktywnego czasu. Czasu, w którym będziemy mogli uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę, a w przerwach relaksować się w doborowym towarzystwie przy słońcu i muzyce.

Niektórzy z nas jeżdżą na nartach, inni na desce snowboard’owej, część preferuje freeride inni freestyle. Wszyscy miłośnicy sportów zimowych wiedzą czym jest dobry wyjazd studencki na narty. Tak naprawdę cała zabawa zaczyna się już w Polsce, kiedy wsiadamy do autokarów. Klimat alpejski, jeszcze w Polsce, tworzycie Wy! Przecież społeczność narciarzy i snowmaniaków w dzisiejszych czasach to styl wyluzowanych ludzi, którzy znają zasady dobrego zachowania, a przede wszystkim wiedzą, co to dobra zabawa na wysokim poziomie!

Wyjazd studencki to najlepiej spędzony czas w roku! Jedziemy w czasie zimy w Alpy! Wszystkie miejscowości Alpejskie są otwarte przede wszystkim na młodych, ambitnych ludzi. Czy jest to wyjazd studentów do Francji, Włoch, Austrii czy Szwajcarii, wszędzie obowiązywać będzie luźny wypoczynkowy klimat, gdzie w ciągu dnia korzystamy do ostatnich sekund z możliwości szlifowania jazdy na nartach, czy desce. Po całym dniu mamy czas na prawdziwy chilling w lokalnych barach i pubach na stoku podczas Apres-ski. A wieczorem? Wieczorem właśnie przychodzi czas na najlepsze, prawdziwy relaks i imprezy i społeczność, którą sami tworzymy razem się bawiąc. Bawimy się najczęściej w lokalnych dyskotekach, barach czy pubach. Nieraz imprezy mają typowo Polski wymiar wraz Polskimi Dj’ami czy Polskimi gwiazdami. Po całym dniu i nocy wrażeń, przychodzi czas na kolejne!

Podczas wyjazdu studenckiego organizowane są również konkursy, zabawy i imprezy na stoku! W Alpach nie da się nudzić! Wyjazd studencki to wspaniałe siedem dni w Alpach za rozsądną kasę! U nas zawsze wszystko jest w cenie: apartamenty, dojazd, skipass, ubezpieczenie! Jedynie o wyżywienie musicie zadbać sami. Mając pod nosem sklep i pełny aneks kuchenny w apartamencie nie powinno być z tym większych problemów! Ekipa SnowEvents poleca wyjazdy na narty dla studentów!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 głosów )
Loading...