AFTER PARTY

Imprezy

Priorytetową sprawą podczas naszych wyjazdów jest zapewnienie Wam dobrej imprezy po udanym dniu na stoku. Dlatego codziennie zapewniamy darmowe wejścia do klubów i pub’ów, gdzie czekają na Was zniżki na barze.

DJ

DJe

Nasi DJ’e rozkręcą każdą imprezę. Na niektórych wyjazdach mamy swojego DJa. Na pozostałych nasi zaprzyjaźnieni, lokalni DJe sprawią, że każdy będzie chciał wejść na parkiet poszurać nóżką.

FLUO

Tematyczne

Organizujemy również imprezy przebierane, dedykowane na każdym wyjeździe innej tematyce, co jeszcze bardziej nakręca zabawę. FLUO – sprawdź jak wyglądasz w wersji ultrafioletowej! KICZ PARTY – puść wodze fantazji i ubierz się jak tylko chcesz!

GRILL 1

Grill

Podczas, gdy Wy relaksujecie się na alpejskim śniegu i smakujecie rozmaitości z grill’a, nasz DJ podgrzewa atmosferę ostrymi manewrami na mikserach. Życzymy smacznych kiełbas, karkówek i bitów!

SIATKÓWKA

Gry i zabawy

SnowEvenciaki nigdy nie znajdą czasu na nudę! Gry i zabawy to jedna z najlepszych części naszych wyjazdów. Siatkówka, unihokej, rugby, przeciąganie liny i wiele, wiele innych. Czekają na Was także atrakcyjne nagrody.

KALAMBURY

Zawody

Dla tych, którzy czują sportowego ducha rywalizacji, również przygotowaliśmy coś ciekawego. Boardercross, zjazd na krechę, slalom lub kalambury na stoku sprawdzi Wasze umiejętności! Do tego mega nagrody.

FREESTYLE

FreeStyle

Dla zapalonych zajawkowiczów mamy zawody freestyle. Zawsze pod okiem prestiżowej i równie zwariowanej jak zawodnicy, ekipy sędziowskiej. Można pochwalić się trikami załapanymi podczas jazdy na snowparku i nie tylko…

poducha

AirBag

Dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z freestylem także nie zabraknie miejsca do popisu. Skoki na poduchę to przyjemność, której mogą spróbować nawet początkujący riderzy. Oczywiście na zwycięzców czekają wartościowe nagrody.

POKER

Poker

Poker to świetna rozrywka na chill’owy dzień. Na każdym wyjeździe organizujemy Turniej Pokera. Każdy, kto zechce spróbować swoich sił w kartach może przystąpić do rywalizacji. Liczy się nie tylko taktyka, ale i szczęście…

ROZGRZEWKA

Rozgrzewka

Jak zmniejszyć ryzyko kontuzji? Przy dobrej muzyce, pod okiem instruktorów można świetnie przygotować się do całodziennej jazdy. Cały trening trwa około 15 minut i jest otwarty dla wszystkich uczestników wyjazdu.

Zniżki na wyjazdach

Pijackie gry

BeerPong, to piwna gra, w której gracze rzucają piłeczkę ping-pong’ową tak, by trafić do szklanki piwa znajdującej się na drugim końcu stołu. Flunky to gra, w której wszyscy dobrze się bawią i każdy pije! Spróbuj szczęścia w którejś z naszych pijackich zabaw!

AFTER PARTY

i wiele innych...

To tylko niektóre z naszych atrakcji. Jeśli chcecie dowiedzieć się co jeszcze czeka Was na wyjeździe, nie pozostaje Wam nic innego jak pojechać z nami w Alpy…

Atrakcje mogą różnić się podczas poszczególnych wyjazdów oraz odbywać w różnych dniach. Dokładny plan atrakcji na Waszym wyjeździe dostaniecie w autokarze !

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 głosów )
Loading...