Written by SnowEvents

Nowi partnerzy

Za oknem jeszcze nie ma śniegu, ale zima zbliża się wielkimi krokami. Wiemy, że jeszcze nie każdy z Was jest w pełni przygotowany do wyjścia na stok. Właśnie dlatego postanowiliśmy połączyć nasze siły z najlepszymi w swojej branży sklepami snowboardshop.pl oraz myski.pl. To tutaj możesz w pełni zaopatrzyć się na zimowe wojaże. Długoletnia działalność w branży naszych partnerów gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani sprzedawcy są zarówno miłośnikami sportów zimowych jak i testerami najnowszych sprzętów, dzięki czemu z pewnością bez trudu pomogą Ci dobrać sprzęt do twoich potrzeb. A uwierz. Jest w czym wybierać!
Jeśli jeszcze brakuje Ci nart, snowboardu, kasku lub jakiejkolwiek innej rzeczy, która przyda się do jazdy na stoku, zapraszamy do zakupów u naszych partnerów! Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Dodatkowo każdy uczestnik wyjazdu Snowevents otrzymuje jednorazową 20% zniżkę w snowboardshop.pl oraz myski.pl. Nie czekaj! Zapisz się na wyjazd swojego życia, a później daj ponieść się szałowi zakupów.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...