Written by SnowEvents

Modernizacja Val Thorens

Modernizacja nowego obszaru narciarskiego, tym razem poświęcona wyłącznie strefie Val Thorens. Jest to druga część modernizowanego już w zeszłym sezonie wyciągu, który będzie ukończony na sezon 2014/2015.

W roku 2013 zostały poddane modernizacji cztery obiekty. Odnowienie dwóch z nich zostało zakończone jeszcze przed poprzednim sezonem, natomiast modernizacja pozostałych dwóch zostanie ukończona w tym roku. W taki razie możemy spokojnie powiedzieć, że w tym sezonie czeka nas jeszcze więcej komfortu i niezawodności.

Cały projekt modernizacji rozpoczął się już w roku 2005 od remontu dwóch wyciągów, Cairn oraz Caron. Tylko w tym sezonie na odnowienie obszaru zostało wydanych już 20 mln euro, które są inwestowane przez spółki operacyjne. Mają one jedno wiodące hasło, dzięki któremu możemy cieszyć się coraz to lepszą infrastrukturą Val Thorens: wydajność i nowoczesność.

Przypominamy tym samym, że w tym roku po raz kolejny rozpoczynamy nasz sezon zimowy w Val Thorens, które w zeszłym roku otrzymało prestiżową nagrodę najlepszego resortu narciarskiego na świecie.

A oto filmik jak techniczna załoga z Val Thorens pracuje w pocie czoła, aby ukończyć prace na czas.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...