Written by SnowEvents

GoPRO 3 Black Edition

Gopro 3Gopro Hero 3, nowości ciąg dalszy. Firma z Kaliforni zaprezentowała 3 nowe modele swojego flagowego produktu jakim jest kamera! Nowa „trójka” to prawdziwa maszyna do kręcenia filmów i robienia zdjęć wszędzie tam gdzie sprawia to jakąkolwiek trudność.

Gopro Hero 3 bardzo różni się od swojego poprzednika. Jest najmniejszą, najlżejszą, najbardziej wydajną kamerą do zadań specjalnych. Nowa produkt ma wbudowany moduł WiFi (zobacz GoPRO App), jest o 30% mniejsza i 25% lżejsza a zarazem dwa razy bardziej wydajna w porównani do swojego poprzednika.

Będą dostępne trzy wersje kamery Gopro Hero 3, a nie jak dotychczas jedna opcja. Na szczególną uwagę zasługuje wersja GoPRO Black Edition. To model kamery akcji, która wykorzystuje nagrywanie w jakości 4K. Gopro 3 jest zintegrowana z aplikacjami przeznaczonymi do iOS oraz Androida.

Nowe wersje kamerki gopro:
HD HERO3: Black Edition – zaawansowany model z nowym, dwa razy szybszem procesorem oraz nowymi rozdzielczościami (obsługa 4K, 60 fps w 1080p i 120 fps w 720p)
HD HERO3: Silver Edition – posiada wszystkie funkcje HD HERO2 zapakowane w mniejszej obudowie, jest lżejsza niż poprzednik. Będzie dostępna w podobnej cenie jak Hero 2!
HD HERO3: Edition White to nowe dziecko w rodzinie GoPRO. To podstawowy model w firmie Woodman Labs Zdjęcia są w niższej rozdzielczości – 5MP. To kamera, która będzie w niskiej cenie dla mniej wymagających.

Już nie możemy się doczekać, kiedy będzie dostępna w Polsce. Postaramy się aby zagościła na naszych wyjazdach !

Oto próbka GoPRO 3:

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...