Written by SnowEvents

Frontline Rail Jam i Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak

Wojtek Pawlusiak

W miniony weekend w centrum stolicy Szwecji odbyły się zawody Frontline Rail Jam, jedne z najbardziej prestiżowych tego typu w Europie. Już tradycją jest coroczny udział naszego najlepszego snowboarder’a Wojtka „Gniazdo” Pawlusiaka. Oprócz niego w szranki stanęli tak wspaniali zawodnicy jak: Eiki i Hallord Helgason, Denis Leontyev, Marc Swoboda, Niko Cioffi, Dominik Wagner, Ethan Morgan, czy Ludwig Lejkner.

Poziom, zgłoszonych do udziału w Frontline Rail Jam uczestników, był tak wyrównany i zarazem wysoki, że każdy zastanawiał się kto stanie na najwyższym podium. Wszyscy trzymaliśmy mocno kciuki za Wojtka, który nie zdobył pierwszego, ale uklasyfikował się na wysokim drugim miejscu i tym wspaniałym akcentem rozpoczął swój sezon. Na najwyższym podium stanął Marc Swoboda i kolejno w kategoriach, Best Trick Flat – Bar Halldor Helgason oraz w Best Trick Kink Rail – Ludde Lejkner.

Wojtkowi „Gniazdo” Pawlusiakowi gratulujemy wysokiego drugiego miejsca zajętego w tak prestiżowych zawodach jibingowych.

Cała relacja z zawodów w zapisie poniżej.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...