Dowiedz się jak będziemy dbać o Wasze bezpieczeństwo w sezonie 2022/2023

W tym sezonie szczególną uwagę będziemy poświęcać nie tylko dobrej zabawie, bezpieczeństwu i komfortowi wyjazdu ale także prewencji przed ryzykiem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Transport autokarowy

Podczas wyjazdów autokarowych uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać aktualnych obostrzeń obowiązujących w czasie ich wyjazdu. W związku z tym, iż regulacje dotyczące przestrzeni publicznej wciąż się zmieniają, aktualne obowiązki podróżnych jadących autokarem będą Wam przekazywane tydzień przed terminem Waszego wyjazdu.

  1. Autokary będa każdorazowo dezynfekowane.
  2. Płyny do dezynfekcji będą dostępne dla uczestników w trakcie podróży.
  3. Miejsca w autokarze są numerowane i nie będzie możliwości zmiany miejsca w trakcie trwania podróży.

Zakwaterowanie

Rezydencje do których jeździmy wprowadziły dodatkowy zakres sprzątania i dezynfekcji apartamentów. Nasze ośrodki współpracują ze specjalistycznymi firmami porząkowymi, posiadającymi najlepsze środki i sprzęt do przeprowadzenia czyszczenia i dezynfekcji apartamentów.

Imprezy i atrakcje

W związku ze zmieniającymi się zaleceniami dotyczącymi organizacji różnego rodzaju spotkań i atrakcji, na razie nie ograniczamy zakresu naszego programu. Informacje o atrakcjach będziemy przekazywać Wam tydzień przed wyjazdem.

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...