Wyjazdy na narty najczęściej organizowane są transportem autokarowym.

W SnowEvents dobrze wiemy, jak ważny jest dla Was komfortowy i bezpieczny transport. Dlatego zawsze starannie wybieramy przewoźnika i autokary, które są luksusowe, nowoczesne i sprawne. Wygodny transport to jeden z kluczowych aspektów udanego wyjazdu. Staramy się, by odbywał się on w jak najlepszych warunkach.

Wybieramy firmy, które są sprawdzone i mają dobrą opinię. Wszystkie autokary mają przeprowadzone bieżące badania. Bezpieczeństwo i bezawaryjność to nasze priorytety! Kierowcy to najczęściej szosowi weterani, którzy dobrze znają się na sprawnym transporcie. Dlatego nasze podróże są przeprowadzane bardzo sprawnie i komfortowo.

Ze względu na utrzymanie odpowiedniego standardu przejazdu, występują limity bagażowe. Aby podróż przebiegała bezpiecznie, autokar nie może być przeładowany.

Limity bagażowe (na jedną osobę):
– bagaż podręczny: 5kg (55cmx40cmx25cm)
– bagaż główny: 20kg (preferowana miękka torba)
– jeden komplet sprzętu (narty/deska + osobno buty);
w przypadku sprzętu SNB, wiązania muszą być odkręcone; najlepiej jest spiąć je razem z butami w osobnej torbie.

W pokrowcach na sprzęt prosimy o spakowanie wyłącznie sprzętu. W przypadku gdy osoba kontrolująca bagaż stwierdzi, że oprócz sprzętu w pokrowcu znajduje się dodatkowy bagaż, zostanie on właśnie tak potraktowany, co wiąże się z dopłatą w wysokości 200,00 zł.

Komplet sprzętu to znaczy:
SKI – narty + kijki + buty (w osobnej torbie)
SNB – deska + wiązania i buty (odkręcone i spięte razem w osobnej torbie)

Każdy dodatkowy bagaż jest płatny dodatkowo 150,00 zł. Chęć dokupienia bagażu, prosimy zgłosić drogą mailową przed wyjazdem.

Restrykcje dotyczące bagażu są dla Waszej wygody. Dzięki temu dojedziecie na miejsce bezpiecznie i komfortowo, bez dodatkowego, luźnego sprzętu w autokarze.

Każdy nadbagaż nie wykupiony wcześniej oraz nie zgłoszony wcześniej drogą mailową na miejscu zbiórki może nie zostać spakowany do autokaru ze względu na limity ładowności oraz będzie płatny dodatkowo 300 zł.

Autokary wyjeżdżają w godzinach popołudniowo-wieczornych. Dokładne godziny odjazdów autokarów z poszczególnych miast wyślemy drogą mailową do 4. dni przed wyjazdem.

W przypadku przesunięcia się godziny wyjazdu z danej miejscowości uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową oraz smsową. W przypadku opóźnienia się autokarów z przyczyn od nas niezależnych uczestnicy będą informowani na bieżąco drogą smsową lub telefonicznie.

UWAGA! Informujemy, że przy niewystarczającej ilości chętnych na wyjazd z danego miasta (min.25 osób) dojazdy do miejsca zbiórki mogą być realizowane połączeniami antenowymi. Połączenia antenowe (dojazdowe) mogą być realizowane mikrobusem, PKP lub autokarem innym niż docelowy.

Nasze wyjazdy zawsze zawierają cenę przejazdu w obie strony!

Ocena:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 głosów )
Loading...